Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bio eledel a nyulnak? Hogy...

Bio eledel a nyulnak? Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bio és natural mániás családban élek! Ez persze az állatokkal is így van! Sokat kísérleteztem és készült egy olyan Bio receptúra amely teljesértékű táplálék nyulak számára. Van törpenyúlra, házinyúlra, kinnt tartott nyuszinak és bennttartottnak is egyaránt téli és normál nyuszinak. nagyon sokat olvastam, kísérleteztem és az egész BIO mindössze a kiegészítő takarmány kell mellé és az is kissebb arányban. Szeretném valahogy árusítani de nem tudom hogyan kezdjem el!



2013. jan. 16. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdetben csinálhatnál egy weboldalt, ahol megismertetnél ezzel a termékkel, és ott lehetne e-mailban rendelni tőled.
2013. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez logikus! :D szerintetek vennék?
2013. jan. 17. 06:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem venném, mert eleve gondjaim vannak a bio kifejezéssel. Másrészt nincs bizonyítva, hogy megfelelő tápértékkel stb... bír-e. Harmadrészt a nyuszim bele érzékeny, eddig csak a Versele-Laga dolgoktól nem fosott.
2013. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én sem venném. Nem lehetek biztos abban, hogy mennyi is a tápértéke.

Lehet, hogy adnék belőle 2x a nyuszimnak és meghalna...

2013. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha normálisan felvilágisítanál, minden egyes hozzávaló fel lenne tüntetve, és nem csak azt hangoztatnád, hogy biobiobiobiobio akkor én megpróbálnám. :)

Szerintem egy próbát megér. Kezdetnek pl. egy Blogspot-os oldal is elég lenne.

2013. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
természetesen rá lenne írva hogy PONTOSAN mi van benne. Egyébként Versal Laga táp alapján lett összeállítva és 4 nyúlon lett próbálva, 3 orvos mondta rá hogy szerinte teljesen OK! :) szerintem ha nincs ilyen probléma mint pl: ilyen bélprobléma, érdemes lehetne kipróbálni!
2013. jan. 17. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!