Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy Új-Zélandi vörös nyúlnak...

Egy Új-Zélandi vörös nyúlnak megkora ketrec kell?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Új-Zélandi nyuszit.Nem levágni nem szeretném,hanem csak itthoni kis állatnak :) TV-be láttam egyet (Viván a Stáb a tanyán című müsorba) azóta nagyon tetszanak,és láttam hogy méretes is a kis drágák :D Szóval hány cm ketrec kell nekik?Itthon csinálnám meg apumal.Az egyik honlapon láttam egy honlapon hogy 120 cm hosszú és 60 cm szélesnek kell lennie.Ez így jó vagy nagyobbra lesz szüksége?

2013. jan. 14. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat lesz kint, akkor elég lesz neki.
2013. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát olyan 2 vagy 2és fél órát tudna bent lenni a lakásban,mivel van egy beaglem,amivel nem lenne szerencsés össze ereszteni egy udvarba...:D
2013. jan. 14. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ők jól bírják a hideget, valamennyire a meleget is, de a hirtelen változás még neki se megy. Ha kint tartod, nem fogod tudni bevinni, ha bent, akkor meg nem tudod kivinni. (Ugyanaz, mintha télikabátban ugrálnál a fűtött szobában 2 órát, majd kimennél a -10 fokba aludni.)
2013. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!