Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 4 hetes fiú tengerimalacom el...

4 hetes fiú tengerimalacom el lesz választva az anyjától. Az apja mellé kerül, de féltem a kicsit. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Az apa nem bántja kipróbáltam, de viszont élesek a körmei és mivel érzi a kicsin az anyja szagát rá akar mászni a hátára és múltkor véletlenül meg is karmolta. A kérdésem, hogy megfürdessem a kismalacot, hogy ne legyen rajta az anya szaga? vagy mit csináljak??
2009. aug. 30. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne fürdesd meg forgáccsal a bundáját dörzsöld meg de finoman akkor lehet hogy nem fogja érezni a szagát

de szerintem maradhat az anyja mellett mert nekem is volt kicsi egy fiú meg egy lány és nekem 2 hónapig együtt voltak ( mert az apja meghalt 1 héttel amielött megszülettek)

2009. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne hagyd a hím kölyköt az anyával, mert 2 hó-s kora után be is fedezheti a saját anyját! Próbáld meg a fürdetést, rakj egy lavórba annyi langyos vizet, hogy a malinak ne érjen bele a feje.
2009. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben meg fogom próbálni, de még van egy nap az elválasztásig úgyhogy várok még válaszokat!
2009. aug. 30. 13:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fog megijedni a hajszárítótól?
2009. aug. 31. 05:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Na már megfürdettem és beraktam a fiú malachoz, de még mindig mászik rá. Érzi egyáltalán, hogy fiú? Mit csinálják? Ha a közelébe viszem az apja megőrül. Most berakta a picit egy dobozba forgáccsal szénával, hogy elmenjen lemenjen róla az anyja szaga. A dobozt az apa ketrece mellé raktam és az apa nyüszít...:S Hogy szoktassam őket össze és mit tegyek, hogy ne másszon rá az apa a fiára?
2009. aug. 31. 06:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Raknék közéjük rácsot, de egyrészt nincs másrészt egy kicsi ketrecről van szó amit majd lefogunk cserélni de egyenlőre abban kéne lakniuk.
2009. aug. 31. 06:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Lassan egy órája beraktam a fiú malachoz és az apa kergeti és berreg. Szegény kis malac nem győz menekülni... Néha pár percre lenyugszik az apa malac, de kezdi előrröl az udvarlást!:S
2009. aug. 31. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!