Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Burunduk (mókus) probléma (? )

Burunduk (mókus) probléma (? )

Figyelt kérdés
Van egy szibériai csíkos mókusom most lesz majd 5 éves, és most vettem észre rajta hogy 4 fekete kidudorodás van a hasán. Úgy néz ki mint egy embernek a szemölcs csak sokkal kisebb. Kellene aggódnom miatta? Eszik rendesen máramennyire télen szokott, és az benne a furcsa, hogy párhuzamosan vannak elhelyezkedve, tehát olyan mint egy négyzet csúcsai. Szóval kellene aggódnom miatta? Állatorvoshoz hiába vinném el szerintem ilyen fürge állattal nem nagyon foglalkoznának..

2013. jan. 17. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért egy próbát megérne az állatorvos.
2013. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szarnak rá itt.. Másoktól hallottam hogy rágcsálókkal nem foglalkozik.. De amúgy nincs semmi tünete ugyan olyan mint eddig volt, engedi vakarni magát, ha hozzáérek nem fájlalja. Főképp az az érdekes benne hogy túl szimmetrikusan nőttek, tehát ha valami betegség lenne akkor nem kéne így nőnie szerintem. Az lehetséges hogy emlői nőttek?
2013. jan. 17. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ciciket találtál? :)
2013. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de hím :D elvileg nem kéne megnagyobbodnia. Már testvéremmel arra is gondoltunk hogy egy kicsit lehetséges hogy hermafrodita.
2013. jan. 17. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egzotikus végzettségű dokik szerint teljesen normális beteg egy csíkos mókus. Csak olyanhoz érdemes fordulni. :)

A Hungarovetben pl. nagyon jók.

És az index csíkosmókusos fórumán találsz pár tenyésztőt. Ők tudni fogják, hogy mekkora cici jár egy fiúmókusra. :D

2013. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!