Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a különbség a Versele laga...

Mi a különbség a Versele laga tengerimalactápok között?

Figyelt kérdés
Hallottam már natur-ról, crispyről, cavia pro, complete stb. Mi köztük a különbség? Melyik a legjobb? Hol éri meg megrendelni?

2013. jan. 18. 13:01
 1/4 Csim Jóska válasza:
A tengerimalactápban sokkal több a vitammin és a bélserkentő flóra hatékonysága révén könnyebb az emésztés és ezáltal jobb a szívműködés
2013. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az összetételük a különbség,ezáltal az áruk is és a beltartalom. A legjobb a Complete,ez a legdrágább is. Aztán a Pro,ez aránylag olcsó,de pl az én malacaim nem eszik meg. Ezután jön a Nature,ez is elég drága,legolcsóbb a Crispy,még ez is elfogadható minőség,csak pl a rosttartalma csak 13 %, a complete-nek meg 20 %. Minél magasabb a tápban a rost,annál jobb. Én az Acanashopból rendelek,a legolcsóbban onnan kapod meg.
2013. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Acanashop.hu-tól.Ott a legolcsóbb és ingyen kihozzák havi egyszer.Nézd meg a kínálatukat a weboldaljukon.

A legjobb a complete, pro, nature, majd a cripsy így sorrendben.Én proval etetek mert 1 kiló 800 valamennyi ez jobban megéri mint a complete és megeszik a malackák mind a 3.

2013. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. jan. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!