Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac név? (többi lent)

Tengerimalac név? (többi lent)

Figyelt kérdés

Esetleg ha nektek van/volt tengerimalacotok, akkor mi (volt) a neve? Vagy mit gondoltok, milyen nevet lehetne neki adni?

Várom a tippeket, ötleteket! Légyszi normálist választ adjatok! Köszi előre is!



2013. jan. 19. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel úgyse fog hallgatni rá, mint egy kutya például, ezért teljesen mindegy, hogy milyen nevet adsz neki.
2013. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát jó, azzal én is tisztában vagyok, de azért valami nevet csak kéne neki adni. Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy egy tengerimalacnak kellene-e név vagy sem, csak annyit kértem, hogy akinek esetleg van valami ötlete, az írja le nekem. Köszönöm!
2013. jan. 19. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Mivel angolul guinea (dzsini) pig, ezért a Dzsina név szerintem tök jó név egy lány tengerimalacnak. De nem biztos, hogy fog rá hallgatni.

De tengerimalacot egyedül nem tartunk!

2013. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ovis koromban volt egy malackám, Frankie (frenki) volt a neve.

Most van kettő, az egyik Öcsi, a másik Kicsi. Öcsi azért, mert apám így becézte. Kicsi azért, mert még nagyon kicsi volt mikor megvettük, és akkor már csak megkülönböztetésképpen, hogy melyik malackáról beszélünk éppen, kicsinek hívtuk, mert kisebb volt, mint a másik. Amúgy meg ezek ilyen ragadványnevek :D Öcsit néha Nagy-nak hívjuk, ennyi :D Tényleg nem hallgatnak a nevükre..

2013. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első malacom Lukrécia, a párja Miki, a lányuk ,Dóri volt. A mostani pedig, Frici.
2013. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
sebók :D xDDD
2013. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetne valami gyümölcs neve, pl Áfonya, Szeder

De igazából bármi lehet, nekem hörim volt, a neve: Körte :-D

2013. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ha lány akkor szavanna,loló. Ha fiú akkor törpi,töpi,

Nekem kutyám van és mindig úgy hívom ami épp az eszembejut persze hallgat az eredeti nevére is :)

2013. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az enyémet mogyorónak hívják :DD
2013. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fraser6 válasza:
Az enyém fiú és Benjamin. És bárki bármit állít ő hallgat rá :)
2013. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!