Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miskolcon rendes állatkeresked...

Miskolcon rendes állatkereskedés? A Kék Lagúna milyen? Törpenyuszit szeretnék.

Figyelt kérdés

Milyen állatkereskedések vannak Miskolcon ahol törpenyuszit lehet venni? Valami normális hely kéne, ahol nem a saját ürülékükben fetrengenek szerencsétlenek...

A Szinvaparkban, a Kék Lagúna állatkereskedés jó helynek tűnik, tapasztalatokra lennék kíváncsi velük kapcsolatban.



2013. jan. 21. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kék lagúna nem rossz csak 2 dolog nem tetszik benne:

2 Nem válogatják szét nem szerint az állatokat így folyton vemhesülnek kisseb korukban is.

1 Rendszeresen nincs vizük az állatoknak.

2013. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ! Akkor melyik kereskedést ajánlod? Van még a Komodo és az Alpha Zoo ahol van nyuszi.

2013. jan. 21. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte ha jó helyről akarsz nyuszit venni, akkor inkább tenyésztőtől kéne.. Viszont azt tudom, hogy ott drágább, de nekem az volt a fontos, mikor megvettük a sajátunkat, hogy egészséges legyen, és ott kapott oltást is. Állatkereskedésben bármilyen betegséget öszeszedhetett, és még oltva sncs.. De ez csak egy tanács volt... ;)
2013. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A plázában aránylag igényes környezetben vannak az állatok. Először ott nézz szét. Amúgy teljesen mindegy,mert az összes kereskedésben egy helyen van az összes nyuszi,az összes tmalac stb. Nem teszik külön a himet a nősténytől. Annyi,hogy a plázaiban nincs olyan sok állat,ezért esélyes,hogy nem vemhes nyuszit veszel. De ha fiút akarsz,akkor meg mindegy,hogy hány volt egyben tartva. De én is a tenyésztőt javasolom. Én tavaly vettem 1 tengerimalacot a Komodóban,de olyan vad volt akkor is és most is,pedig már 1 éves,hogy kinszenvedés megfogni,szó szerint idegbeteg :( A másik malit tenyésztőtől vettem,hát mondhatom ég és föld a 2 malac,azt simán meg lehet fogni,vele nincs ilyen gond,látszik,hogy nyugodtabb idegrendszerű.
2013. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Ma voltam a Szinvaparkban és megtetszett egy kis nyuszkó, nem tudom, hogy lány vagy fiú. De akkor megnézem a Plázában is :)

Azért kéne kereskedésből, mert nem nagyon vannak a környéken tenyésztők... Találtam egyet,de neki csak húsvét előtt lesznek elvihető nyulai én meg előbb szeretnék...


Amúgy lehet hogy hülyeséget kérdezek, de ha kicsi még a nyuszi, nem ivarérett akkor nem is lehet vemhes, nem?

2013. jan. 22. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Állatkereskedésben nem veszünk nyuszit!!!! Olvass fórumokat mennyi él 1-2 évnél tovább. Csak szaporító telepről adnak le nyuszit kereskedésben, egy tenyésztő jegyzi melyik kihez kerül. Megéri 2-3000ftért venni egy lutri nyuszit? Lehet 10x annyi lesz az állatorvosi költség.... egyszerűbb egy egészséges tenyészetből származó, fajtatiszta, EGÉSZSÉGES nyuszi! de te tudod...
2013. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végül is ma egy tenyésztőtől hoztam el a nyuszimat :))
2013. jan. 25. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
És milyen a nyuszi?
2013. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a profi mögött komodo díszállat kereskedést ajánlom...ott rendesen foglalkoznak az állatokkal és meg is tudják mondani a nemüket:)
2013. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Én imádom a kék lagúnát, ismerősünké és állandóan van vizűk az állatoknak! És álltalába 1 éves koruk után szokták az állatokat pároztatni! Minden hétvégén ott vagyok, és az állatoknak mindenük van,sokszor én etetem meg, ott találtok akármit,én is holnap fogok venni 1 kaméleont, teknőst, 2 db. kanárit (nekem adnak ingyen is)
2013. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!