Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta hörcsög legyen?...

Milyen fajta hörcsög legyen? Szíriai vagy dzsungáriai?

Figyelt kérdés

Ha a többsége a válaszolóknak szíriai lesz akkor egyet kérek.

De ha dzsungáriai törpehörcsögöt válaszol a többsége akkor kettőt kérek.



2013. jan. 22. 18:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha egyet veszel, mindegy, hogy milyen nemű lesz. Tapasztalataim szerint dzsungiknál a hímek a szelídebbek, de a nőstények élnek tovább.
2013. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha két dzsungáriait veszel, kinyírják egymást, vagy ha ellenkező neműeket, akkor a nőstény rövid úton megdöglik a sok születéstől
2013. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az egyforma neműek sem bírják egymást! Ha különböző neműeket veszel, folyton fialni a fog a nőstény, amibe hamar belehal. Rád marad egy csomó kicsi, nem tudsz nekik helyet biztosítani, állatkereskedésbe pedig sehova nem kell már ingyen sem. Ha nincs tapasztalatod és tudásod, ne szaporíts feleslegesen, főleg hogy gondolom, nem tenyészetből veszed őket, tehát a kereskedésben nagy eséllyel tesókat kapsz, akik meg génhibás kicsiket fialnak majd folyamatosan. Szóval egyet vegyél! Ez nem így megy, hogy ha arra szavaznak többen, akkor kettő lesz... Ha arra szavaznak, akkor is egyet vegyél. A hörcsögök magányosak!!!
2013. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
Én a dzsungáriait ajánlanám, Azok jobban megférnek egymás mellet. De azokat is szét kell szedni időközönként.
2013. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem időközönként kell szétszedni őket! TILOS őket együtt tartani! Ők sem társas állatok, nekem már 6 éve vannak, tudom, hogy nem azok!!!
2013. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!