Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap vettünk két tengerimala...

Tegnap vettünk két tengerimalacot eddig még nekünk nemvolt ezért még sok mindent nem tudunk. Pl. Milyen időközönként cseréljünk almot?

Figyelt kérdés
Ezek egy nap alatt össze szarják rendesen. Akkor mindennap cseréljük ki?
2013. jan. 22. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, hadd mászkáljanak a kakiban.
2013. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pretty Ballerina válasza:

3-4 naponta kell. Faforgács almot vegyetek, és ne illatosítottat.

Remélem egyneműeket vettetek, mert különneműeket nem tanácsos együtt tartani.

2013. jan. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
www.gemon.ro Itt mindent megtalálsz a tengerimalacokról, nagyon jó kis oldal :) Én 3-4 naponta szoktam cserélni. Először 1-2 cm vastagon teszek macskaalmot (jó nedvszívó), aztán rá vagy 2 cm faforgácsot (illatmenteset).
2013. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne macskaalmot vegyél,hanem fapelletet! A macskaalom nagyon poros és mérgező a malacnak! Fapellet vékony rétegben,rá meg puha faforgács. Igy nagyon jó szagmegkötős almot kapsz. Inkább a pisi,ami miatt kell cserélni az almot,vagy gyakran kiszedni a pisis részt,a többi maradhat. Én kb 8 naponta szoktam kicserélni a teljes almot,ez idő alatt kb 3 naponta kiszedem,ahol pisis v nagyon koszos. A fapellettel tovább száraz a alom.
2013. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szaros alomtól nem lesz bajuk? Attól,hogy benne vannak?
2013. jan. 23. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Bajuk nem lesz,mivelhogy lehetetlenség lenne állandóan takaritani őket,hogy 1 db szar se legyen alattuk.
2013. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!