Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen időközönként kell a...

Milyen időközönként kell a bébi tengerimalacnak tejet adni?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva kapni fogok egy bébi tengerimalacot és már pár dolgot össze írtam neki:pl:játékok ételek házikó stb.

Viszont sehol nem találtam hogy milyen időközönként kell neki tejet adni [ ilyenre gondolok ,hogy 4 óránként vagy félnaponta ]


+


akármilyen " típusú " tejet lehet adni???

előre is köszi a válaszokat!!! :-)



2013. jan. 25. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A malacnak 4 hetes koráig az anyja mellett a helye, olyan helyről eszembe nem lenne hozni, ahol ennyi idős kor előtt kiadják, mert felelőtlenek, és egy kicsit sem törődnek az állatokkal.

Amúgy szopós állatnak még véletlenül sem adunk tehéntejet! Anyatejporból (vényköteles, de néha kiadják, ha szépen nézel a patikusra) vagy macskáknak való tejpótlóval lehet nevelni őket. De ez felejtsd el, hacsak nem elárvult malacról van szó.

2013. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van egy bizonyos korhatár a tengerimalacok életében amikor még az anyuk mellet van a helyük...félreértés ne essék nem terveztem rossz tenyésztőktől vagy esetleg elárvult malackákat venni.....arra az esetre kérdeztem [ előre ] HA MEGTÖRTÉNNE VÉLETLENÜL EGY ILYEN ESET.Jobb félni mint megijedni:-)
2013. jan. 26. 13:14
 13/15 anonim ***** válasza:

Fűevő állat! (Mellesleg laktóz érzékeny.)

A gemon.ro oldalt tényleg el kéne olvasnod. Alapmű. :)

2013. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
www.gemon.ro Ahogy azt előttem is leírták, ott minden kérdésedre választ kapsz. Jah és egy társ majd nem ártana mellé. Legyen azonos nemű, a kalitka pedig minimum 100x50cm-es.
2013. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3-4 hétig,3-3,5 óránként etesd őket!És a tápszer a legjobb!
2013. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!