Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem iszik a törpehörcsög...

Miért nem iszik a törpehörcsögöm az önitatóból?

Figyelt kérdés
Ha kis tálba rakok be vizet, azt megissza, viszont az önitatóból nem hajlandó..mivel tudnám megtanítani neki? Első éjszaka miután beraktam az önitatót, ivott belőle, mert hallottam ahogy lökdösi a kis fém golyót..de azóta semmi..

2013. jan. 28. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szomjas. Ha lédús kaját kap (gyümölcs, zöldség), akkor nemigen fog vizet inni. Nyugodtan hagyd benn az önitatót a ketrecében, ha kell neki, úgyis inni fog. Mint láthattad, tudja használni, nem kell tanítgatni rá. :)
2013. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
64%
én egyáltalán nem adok neki vizet, kap sok zöldséget, gyümölcsöt és teljesen jól elvan
2013. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha lédús ennivalót kap,(pl, gyümölcsök, zöldségek) nem valószínű, hogy inni fog, mert ezekből megszerzi a neki elegendő vizet. Tehát így nemigen fog inni. De mivel már használta, azaz tudja, hogy hogyan kell inni belőle, biztos inni fog, ha szomjas lesz! ;) Szerintem ne rakj be neki egy tálba vizet, és magokat adj neki, és megnézed, hogy iszik-e az önitatóból, vagy sem... Ha igen, akkor semmi baj, fogja használni. Ha nem, akkor baj van... :S De vigyázz, nehogy túl szomjas legyen, és kiszáradjon.

2013. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kap zöldségeket,gyümölcsöket, de a tálból mégis szokott inni, viszont ha csak az önitató van bent akkor nem..ezért félek, hogy kiszárad, mert ha berakom a tálat pár perc múlva oda megy és iszik is..
2013. jan. 28. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell tenni a hörit az itatóhoz, és a golyót félre kell nyomni, hogy lássa hogy víz csepeg belőle. mozgasd neki és rájön
2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, megpróbálom! :)
2013. jan. 28. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögeim sem használták soha az itatót. Ki is vettem, és két évig éltek, szóval nem veszélyeztette őket a kiszáradás. Viszont nehogy kiöntse a tálból a vizet, mert megfázhat! Ha kap lédús gyümölcsöt és zöldséget, nem fog kiszáradni.
2013. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem tudja kiönteni, mert ez egy üvegből készült kicsi mécsestartó :)
2013. jan. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!