Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Oldalt nyíló ketrecbe kényelme...

Oldalt nyíló ketrecbe kényelmetlen benyúlni, takaritani, kivenni az állatot, stb?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen ketrece van valakinek? Kényelmetlen,hogy nincs a tetején is ajtó?


2013. jan. 28. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet annyira kényelmetlen szerintem.Mondjuk ha az állatka ha még nincs kézhez szokva vagy valami,például nagyon virgonc,akkor lehet olyan,hogy kicsit nehezebb a kivétel.Bár nem biztos,nekem nem ilyenem van,de szerintem nem másabb annyira a többinél....
2013. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek baromi jóók!!! Nagyon praktikusak én sajnálom, hogy anno nem ilyet vettem a nyuszimhoz, mert megkönnyítette volna az éltem.

Barátnőmnek van iylen, átmentem hozzá, és onnan tudom, h kényelmesebb. :)

2013. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt felül és oldalt nyílós is. Nekem az oldaltnyílós kényelmesebb volt, de ez személyfüggő, kinek mi áll jobban kézre. Nem vagyunk egyformák :)
2013. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont ilyet vettem nekik két éve. Nagyon szeretik ezt a ketrecet, és én is. Nem zavaró, ki tudom őket könnyen venni. Bár általában elé szoktam ülni, kinyitom, és már ugranak is az ölembe belőle. Szerintem jó választás nagyon, ha most is ketrecet kellene venni, tuti ilyet vennék.
2013. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!