Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a tengerimalac még baba? Es a boltban szerintetek elore kell szolni, hogy babat szeretnek?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni a baratomnak egy tengerimalacot husvetra (volt mar neki regen, nem fogja megunni). De nem akarom, hogy a boltban megszivassanak aztan meg elpusztuljon egy het mulva mert nem is volt bebi.
2013. jan. 30. 01:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es alapbol mennyi idos tengerimalacot ajanlott venni? Par hetes, esetleg 2-3 honapos?
2013. jan. 30. 01:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább 2-3 hónaposat, az már kézhez szokott, de csak akkor ha tenyésztőtől veszed. És szerintem sokkal jobb ha ott veszed, mert annak biztos nincs semmi baja és kedves lesz. A boltiak túl kis helyen vannak és nem elég egészséges a környezetük. Belezakkannak szegénykék.
2013. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

" Es a boltban szerintetek elore kell szolni, hogy babat szeretnek?"

XDD


Egyébként szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit gondol a tengerimalacokról most, vagy hogyan érez a témával kapcsolatban, mert az, hogy régen volt neki nem feltétlenül jelenti azt, hogy újra belevágna a tartásába.

Élő állatot ajándékozni mindig rizikós.

2013. jan. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tengerimalacok 1 hónapos korukig ciciznek. Attól fiatalabbat tilos venni. Egy hónapos kor után már nyugodtan vehetsz... Onnan lehet tudni, hogy látszik rajta :) Olyan kicsi még, meghát látszik, mikor picike még egy malac. Először beszéld meg vele mindenképp, mert attól, hogy régen volt neki, nem biztos, hogy most is szeretne. Egy állattal azért van gond is, pénzügyileg sem elhanyagolható. Tengerimalacot amúgy is párban kell tartani, mert rettenetesen társas lények. Egy gazdi nem tudja neki a társat helyettesíteni. Ahogy előttem is írták, elég rizikós tényleg állatot ajándékozni. Először beszéljétek meg mindenképp. :) Jah és először nézz szét jófogáson, apródon, teszveszen, vaterán... Sok malacka van ott (egész picikék is) akik akár még ingyen is szerető gazdit keresnek. :)
2013. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kapásból 2-t kell venned! :) 2 azonos neműt.
2013. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tengerimalac társas állat, kettőt kell venni. Ajándékba állatot nem ajánlott, hacsak nem kifejezetten azt kérte a barátod... én is tartottam már malacot, de nem szeretnék mégegyszer.

Állatot pedig sose boltból vegyél mert nem egészségesek, nem kézhez szokottak. Tenyésztőt keress.

2013. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
06:20 tud rola, hogy malacot kap:) megkerdeztem. Igazabol szeretne egy ideje es ugy dontottem kaptolem
2013. jan. 30. 15:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Szoval azt mondjatok ketto azonos nemut vegyek neki?:) aranyosak vagytok amugy es tuti a dolog mert direkt megkerdeztem tole:)
2013. jan. 30. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, 2 fiút vagy 2 lányt vegyél. Egyedül begolyózna szegény...
2013. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!