Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot kaptam szülinap...

Tengerimalacot kaptam szülinapra, egy pár kérdés. (? )

Figyelt kérdés
Kaptam egy pár tengerimalacot szülinapomra, nem tudom mennyi idősek.(a hím [link] ) Szelídek viszont még félnek.Elejinte éjjel rágcsáltak, zajongtak, de rászoktattam már őket, hogy éjjel pihenni kellnaponta kb 1 órát vannak kint velem de csak ölembe, egyenként, ha elengedném, elbújnának valahová(gondolom).Nem tudna valaki segíteni abban, hogy körülbelül, mennyi idősek, milyen fajtájuak és körülbelül mennyi idő múlva engedhetem őket futkorászni a szobában?

2013. jan. 26. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan vannak? Amúgy him meg nőstény? Vagy 2 him? Ha különböző neműek,akkor azonnal külön kell tenni őket! Mert vég nélkül szaporodni fognak és pici korban igen veszélyes az ellés! HA kereskedésből vannak,akkor keverék malacok. Kép alapján olyan seltie jellegűnek tűnik. A szobába barikádozz el nekik a földön egy részt,hogy ne tudjanak elbújni,oda kiengedheted őket.
2013. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom hány évesek lehetnek, az enyém a fiú 3 hónaposan kb 12 cm hosszú lehetett és 25 cm volt felnőtt korában. Csinálj nekik a zárt szobában párnákból egy elkerített részt, a szekrény és a fal mögötti réseket meg ahová bebújhat tömködd be pl zoknival és elengedheted de akkor csöndben kell lennetek és max. négykézláb mozognotok azért hogy megnyugodhasson ezt kétszer megcsinálod velük és el lehet őket engedni a szobában de akkor is majd négykézláb mozogni mert megijedhet. Le is hasalhatsz hozzájuk. Utána már ki is vihetnéd a kertbe ha van (és nyár lenne) de fontos ha kiviszed legalább négyen kell figyelni a ragadozók miatt mert egy macska akár melletted is levadászhatja. Ja és kint a szabadság illata úgy hat rájuk, h villámgyorsak lesznek! Csak MELEGBEN szabad kivinni! Nagyon fontos K betűs zöldséget NEM ehet ez NEM vicc ja és ha azt látod hogy fél Tőled akkor ne izgulj hogy nem szeret vagy valami nekem 2 évig volt és a nőstény még akkor se hagyta igazán hogy megfogjam felemeljem. A fiú nagyon barátságos volt fésülgetni is lehetett. Ja ha elbújnaka szobában nem kell pánikolni valami illatos finomságot tegyél ki majd előjönnek. A vezetékekre figyelj el ne rágják! Éjszaka lehet, hogy visítozni fognak meg ugrálnak, játszanak, ez normális... Édességet TILOS adni nekik. Víz kell, ne hagyd éjszakára bent a vizestálat...
2013. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még itt nézelődhetsz, a legjobb tengerimalac oldal: www.gemon.ro
2013. jan. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Latom, eleg regi a kerdes, nem tudom, kiderult-e mar a malackak fajtaja. Most lett nekem uj malackam, kulsore es meretre is nagyon hasonlo, o angora es kb. 10 hetes.
2014. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!