Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög és kisbaba megfér egy...

Hörcsög és kisbaba megfér egy lakásban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne férne meg? :)
2013. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem,a nagy fiam szeretne egy hörit,de van egy csecsemőnk is,nem kapnak el tőle valami betegséget a gyerekek? Emiatt aggódom főleg.
2013. jan. 31. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsög az egyik legtisztább állat. :)

Ha rendszeresen takarítod a ketrecét, akkor semmi baj nem lehet. :)

Annyi h mikor veszitek, figyeljetek oda h lehetőleg ne harapósat vegyetek, hanem szelídebbet. :)


Jah, am 1. voltam :)

2013. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem. Miért kaphatna el valamit, ha még hozzá se nyúlhat (elvileg) az állathoz.A kisgyerekek még nem tudják mi jó, és mi nem egy állatnak így ha pl erősebben megszorítja a hörcsög valószínű harapni fog, ami ahhoz vezet hogy a kicsi eldobja a hörcsög vagy meghal, vagy csak megsérül és annak így is úgy is sírás lesz a vége. De ha csak nézi a hörcsögöt és megtanulja hogy csak finoman kell simogatni nem lesz baj.

Mennyi idős a nagyfiad? van benne annyi felelősségérzet hogy gondoskodjon egy állatról? Mert sokszor van olyan is hogy hogy megveszik a gyereknek az állatot és egy két hét és megunja. A nyolc-tíz éves gyerek azért már eléggé érett. Persze ha nincs ellenvetésed azellen hogy te gondoskodj a hörcsögről,akkor nem szóltam. De elég nagy felelősség ez állat, nekem elhiheted. 13 vagyok suli mellet van 2 akváriumom, 3 terráriumom, kutyám és egy üvegházam. Napi fél óra hétköznap reggelente.De nekem ez nem gond, én élvezem ,Így legalább nem ülök a gép előtt vagy olvasok egész nap.

2013. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen időközönként tisztítod az alját? Minden nap?
2013. jan. 31. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én 3-4 naponta, vagy hetente 1x. Mikor mennyi időm van.

De ha 1-2 hetente lecseréled alatta a forgácsot, akkor minden oké. :)

2013. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"suli mellet van 2 akváriumom, 3 terráriumom, kutyám és egy üvegházam. Napi fél óra hétköznap reggelente."


Hát azért nem viszed túlzásba az állatokkal való törődést, ha fél óra alatt lerendezed az összeset...


Amúgy igen, megfér, ha a lakás 2 négyzetméter fölött van... A hörcsögök mintegy 100 generációra visszamenőleg fogságban születtek, semmilyen betegséget nem terjesztenek. Sokkal valószínűbb, hogy az állat elkap valami csúnya fertőzést tőletek, mint fordítva.

2013. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisbaba lehet veszélyes a hörcsögre, nem fordítva, de ez is csak akkor ha hozzájut valahogy és megszorongatja... amúgy az ilyen állatok nem terjesztenek betegséget, nekem patkányaim és macskáim is voltak baba mellett.
2013. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

!Hétköznap!. Csak hétköznap fél óra.

Az alap hogy hétvégén foglalkozom velük.

2013. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a kisbabát és máris lessz hely
2019. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!