Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim össze-vissza pisil,...

A nyuszim össze-vissza pisil, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Na tehát, nekem az a bajom, hogy össze-vissza pisil mindenhova. Pedig van a helyén egy rács, pont ezért. De mégsem oda. Most lett bővítve a helye, mostmár oda is, pedig ott a szalmája van. Nincs olyan illat ami miatt nem menne oda? Vagy valami? Bocsi a hülye kérdésért, de már nem tudok vele mit kezdeni egyedül :) Köszi! L/22
2009. szept. 4. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Öld meg!
2009. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Én nagy állatvédő vagyok, és az előttem írónak üzenem, hogy ........!!!!!!

A nyuszik már csak ilyenek. Azt tudod tenni, hogy gyakrabban cseréled alatta a dolgokat (minden pisi után, ha zavar). Ha annyira zavar, akkor miért nyuszit választottál? De ha már ott a nyuszi, akkor gondoskodnod kell róla.

2009. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kaptam. Szeretem az állatokat. Naná, hogy nem tettem ki az utcára. :) De pörkölt sem lesz belőle!

Minden nap takaritom, de az ólja (fából van) eléggé felszívja.

Szóval akkor nincs semmi konkrét megoldás rá?

Az elsőnek meg: ha már választani lehetne, akkor inkább téged te ....!

2009. szept. 4. 09:32
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Beszívja a fa... erre a problémára azt próbáld ki, hogy valami fém tálcát teszel a fára és arra rakod az almot. Az én nyulam is ilyen összevissza pisilős volt, annyiban volt rosszabb a helyzet, hogy őt ha kiengedtem a szobámba, akkor ott is simán wc-zett. Megoldást akkor sem találtam rá :(
2009. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
34%
Heréld ki :P
2009. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
VÁrjál, azt sem tudom, hogy fiú vagy lány!!!! Már most akkora mint jól megtermett macska, pedig még csak 7 hónapos :D
2009. szept. 4. 10:34
 7/19 anonim ***** válasza:
16%

Idióták!

Csak vicceltem. (1.vagyok)

Én se ölnék meg állatot.

Csak nem értem minek kell valakinek állatot tartani, ha nem bírja elviselni, hogy él.

Végülis nem kötelező, főleg nem nyulat.

Nem tipikus háziállat, mivel nem nevelhető igazán.

2009. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem tudom tartani? Vagy nem akarom? Én csak egy egyszerű tanácsot kértem ENNYI! A negatív hozzászólások meg nem érdekelnek. Nem fogom ezért odaadni másnak vagy levágni, mert szeretem. Mert az enyém. Ennyi. 7 hónapig egy szót sem szóltam, most meg csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Gondoltam hátha van vmi amiről én nem tudok. Köszi a válaszokat.
2009. szept. 4. 11:06
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Ha jól értelmeztem, nem ketrecben tartod a nyuszit?

Az enyém ketrecben van, de minden nap kijön sétálni. A keti egyik sarkába tettem neki wc-t (kisállatkereskedésben kapható, kifejezetten erre a célra gyártott műanyag tálca), ebbe tettem forgácsot, és az első pillanattól kezdve csak oda pisil (a ketiben máshol pont ezért nincs is forgács, nehogy összetévessze).

Ha olyan helyre végezte a dolgát, ahol neked nem tetszik, ecetes vízzel takaríts fel utána, így legközelebb nem érzi a saját szagát.

Egyébként pedig igenis nevelhető a nyuszi- igaz, sok türelem és kitartás kell hozzá!

2009. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
sajnos ezen a lapon az ember abnormális válaszoket szokot kapni, már én is kaptam egy toonát...
2009. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!