Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harapott meg a tengeri...

Miért harapott meg a tengeri malacom?

Figyelt kérdés
Amikor kiveszem, mindig tök nyugodtan fekszik rajtam és nyalogatja a kezem, meg enyhén harapdálja, úgy hogy ne fájjon, de tegnap amikor enyhén harapdálta, hirtelen ráharapott az ujjamra, úgy hogy vérzett. Ezt mért csinálta? volt valami hátsó szándéka vagy csak véletlen vitte túlzásba?
2013. febr. 5. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A malackáknak nincsenek hátsó szándékaik.
2013. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor mégis mért csinálta?? sose csinált ilyet.
2013. febr. 5. 11:09
 3/12 anonim válasza:
Valószínűleg teljesen véletlen volt, vagy esetleg éhes volt. Ők nem úgy gondolkodnak, mint mi, lehet, hogy hirtelen eszébe jutott, hogy éhes, a szája közelében volt valami, és automatikusan ráharapott.
2013. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2013. febr. 5. 11:29
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg most vett bátorságot,hogy végre ellássa a bajodat :D
2013. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ha a kezembe van akkor szokott erősebbet harapni mikor már jelezni akarja hogy wc-znie kell, tegyem vissza azonnal.
2013. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem már elege lett a sok babusgatásból és azt akarta hogy fejezd be.


Nekem aranyhörcsögeim vannak, ők erősen ugyan még nem haraptak meg, de olyan volt már, hogy gyengéden jelezték felém, hogy na most már elég volt. Ilyenkor egyből vissza teszem a helyére, mert tudom hogy olyankor azt akarja.

2013. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mocorgott, nyöszörgött előtte? Mert akkor azt akarta, hogy tedd le.

De lehet, hogy csak azt hitte, valami finomság és meg akarta kóstolni.

2013. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak simán elkezdte gyengéden nyalogatni és harapdálni az ujjam, és utána meg erősebbet harapott. semmi hang nem volt, meg mocorgás. sőt... elfeküdt rajtam. köszönöm a válaszokat !
2013. febr. 5. 23:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Összeszedte a bátorságát hogy végre megkóstoljon.
2013. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!