Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyiptomi tüskés egér?

Egyiptomi tüskés egér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hétfőn meghalt az egyik egyiptomi tüskéshátú egerem.Aznap egész nap olyan bágyadt volt,de különösebb problémát nem vettem észre nála.Evett,ivott.


Majd elmentünk a boltba,és mire hazaértünk kint feküdt a terrárium közepén a forgácson.Nem mozdult,de még félig nyitva volt a szeme.A társa ott feküdt mellette,szerintem próbálta "keltegetni" mert kicsit lökdöste.


Elrohantunk az állatorvoshoz,már majdnem kapott egy multivitaminos szurit,amikor egyszer csak már nem lélegzett.:(


Első kérdésem:

Az állatorvos szerint kihűlt.Viszont nincs hideg a házban,sok forgácsuk van mindig,meg papírzsebit is raktam be hozzájuk,illetve a leghidegebb oldalánál a terráriumnak egy fa lap van.

Ezektől függetlenül is lehetséges?

Akkor a másiknak miért nincs baja?

És miért pont most hűlt ki,amikor a héten már végig 5-7 fokok voltak...?


Illetve másik kérdésem:

Tudom,hogy társas lények,szerintetek mikor lenne ideális venni mellé egy új társat?

Elfogadná?


Holnap tudnék elmenni szétnézi a kisállat kereskedésekben,nem túl korai?

Vagy rögtön kellett volna?


Köszönöm!


2013. febr. 6. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
ha szoktatod őket egymáshoz, vehetsz egy egeret. szétnézni szétnézhetsz, de inkább várj még azzal hogy vegyél is. foglaltass egy egeret a kereskedésben.
2013. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!