Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a törpehörc...

Miért csinálja ezt a törpehörcsögöm, beteg?

Figyelt kérdés
Mert most vettem észre hogy ilyen fura nyöszörgő hangokat ad ki (fiú és dagi) és nem tudom hogy ez mi lehet..Ilyet még nem csinált..:ss

2013. febr. 7. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el álatorvoshoz, de ha még nem találod súlyosnak akkor vegyél egy fecskendőt én naponta 3szor 15 cseppel itasd!Valami fogkoptató mert lehet túlnőtt a foga és sok zöldség.
2013. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha alvás közben csinálja, akkor nekem az a tapasztalatom, hogy nem jelent semmit, bár abban biztos vagyok hogy kapcsolatban áll azzal hogy dagi, mert nekem a dagi hörcsögeim adtak ki hangokat alvás közben. Lehet hogy mivel dagi, a szíve nem igazán jó emiatt és ezért van. Azért próbálj arra figyelni hogy eleget mozogjon, legyen mozgástere bőven és le legyen engedve szaladgálni is a lakásban is.
2013. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van fogkoptatója de nem nagyon használja..Van neki egy testvére fiú(Fehér színű) 2012 júliusban születtek ha jól számolom 8 hónaposak..Vettünk egy lányt ő kicsit kisebb mint a fiúk(korban)..A fehérrel pároztattuk a lányt január közepén..És azóta verekednek vagyis inkább a fehér veri őt..Azóta külön vannak..Az egyik hely nagyobb mint a másik és minden nap cseréljük őket(a két fiút) Lehet hogy szomorú,hiányzik neki a tesója és azért "nyüszög"?

2.Komizó nem alvás közben csinálja..://

(Bocs ha hosszú lett..)

2013. febr. 7. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Gratulálok, te felelősségteljes állattartó -.-

Gusztustalan vagy...

2013. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hörcsögöket külön kell tartani, mert magányos állatok. A testvérek ivarérett korukban már bántják egymást. Nem értem, hogy feleslegesen minek szaporítod őket?! Nem tesz jót nekik, ha naponta cserélheted a helyükben őket, mert területet jelölnek és a hörcsögöt megőríti, hogy minden nap egy másik állat szagát érzi egy másik helyen. UGYANAZON a helyen hagyd őket, többé ne tedd a fiúkat a lány közelébe, és akkor nem fog semelyik sem nyüszögni
2013. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha szeretnéd hogy sokáig nyikorogjanak a hörcsögeid próbáld meg normál sulyon tartani oket: keves olajos mag több mozgás és rost.

Egyebkent meg ahogy az elozo is irta legyen mindegyiknek sajat helye és ha igy is baja van akkor valamit nem csinalsz eleg jol

2013. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!