Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a törpehörcsögöm? (2...

Beteg a törpehörcsögöm? (2 kérdés)

Figyelt kérdés

1.Valamiért nagyon sokat pisil és nem tudom hogy miért, egy befőttesüvegnek a tetejébe raktam paradicsomot és uborkát és egy nap alatt megette (itató is van bent),gondoltam hogy lehet cukor beteg de nem lehet mivel még csak 4hónapos múlt.


2.az baj ha össze-vissza van fent mivel nappal nem folyamatosan alszik hanem kb 3szor fölkel mászkál egy kicsit aztán vissza megy, hallottam már olyat hogy átáll a napirendje a hörcsögnek és már este fog aludni és nappal meg fent lesz, ez lehetséges?


2012. ápr. 2. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha sok lédús gyümölcsöt, zöldséget eszik (úgy látszik, ízlenek neki ezek a dolgok), akkor természetes, hogy többet is pisil. Amikor az enyém bekajált a görögdinnyéből, telepisilte a ketrecet :)

Néha felkelnek nappal is, szerintem nincs baja.

2012. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennek a hörcsögnek véleményem szerint az égvilágon semmi baja nincs.

Az csak jó, ha sokat pisil, legalább jól működik a veséje.

Azzal sincs gond, ha mindent megeszik.

Attól még, hogy néha nem alszik nappal, nem kell egyből arra gondolni, hogy beteg.

Gondolj bele, te is néha lehet, hogy alszol délután, mégsem vagy beteg. :)

Nálam is nappal vannak fenn és éjjel alszanak.

2012. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Míra98 válasza:
Bocsi de egy kicsit túlreagálod a dolgot :) semmi baja csak ízlik neki a gyümölcs és a zöldség
2012. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 2. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincs, természetes dolgokat csinál. Ha sok lédús gyümölcsöt/zöldséget eszik, többet is pisil. Az én aranyhörcsögeim vagy 5 fajtát kapnak 1 nap, meg is van az eredménye! :)

Igen, az is előfordulhat, hogy nappal van fent, van úgy, hogy akkoris játszani akarnak, vagy szökni akarnak, ez is természetes, de aztán úgyis visszafekszik aludni előbb-utóbb, nincs ebben semmi rossz.

2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
de ha jól olvastam ne beföttesüvegbe tartd őt mert kicsi a hejj neki és nem jó vegyéneki ketrecet BEFŐTTESÜVEGBE NE TARTSD MERT ELPUSZTÓÚ!!!
2012. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19:01-es!


Szerintem félreolvastad! :)

Nem befőttesüvegben van a hörcsög, hanem a kajája van egy befőttesüveg tetejében! :)

2012. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

?

utsó:szerintem tényleg egy kicsit rosszul olvasta :D

2012. ápr. 2. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
xD nem kicsit olvasta félre... :P :DD
2012. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!