Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúl ehet vajas kenyeret...

A nyúl ehet vajas kenyeret megszárítva? Nem baj, hogy vajas?

Figyelt kérdés
Csak sima pannon nyúl.

2013. febr. 8. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A nyúlnak nem tápláléka sem a vaj sem a kenyér.. Ne etesd ilyenekkel.

Ez olyan neki mintha neked sima mezei füvet adnának.. Ehető az is, csak éppen mi emberek nem a fűhöz vagyunk szokva..

2013. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyúlnak semmilyen kenyeret se adj, mert akár el is pusztulhat tőle...
2013. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
sima kenyeret az én nyulam napi szinten eszik eddig nincsen baja
2013. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nyúl táplálásánál azt írják,hogy kell is kenyeret adni,hogy kopjon a foga,de csak keveset.
2013. febr. 8. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez az egyik legnagyobb tévhit, a tűzzel játszanál, ha kenyeret adnál neki, maximum az első fogakat koptatja, de arra is inkább jobb egy gyümölcsfaág.

a leghasznosabb fogkoptató a SZÉNA

2013. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol olvastál ilyen, de a nyúlnak TILOS kenyeret adni. Ha csak nem vágáshoz akarod felhizlalni, mert akkor úgyis rövid lesz az élete, és tök mindegy...
2013. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A nyulnak Tilos kenyeret adni???? Hehehe .Szeretem amikor olyanok irnak akiknek semmi fogalmuk sincs az állattartásról.És hogy koptatja a fogát a nyúl?? Én évek óta tartok nyulakat. Imádják a száraz kenyeret ropogtatni. Kell is nekik, DE NEM VAJAS!!! Úristen....Inkább ne szóljatok hozzá ha nem értitek mit beszéltek...
2013. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy imádják, hiszen édes.

De ettől még nem jó nekik a kenyér!


Ne h*lyézz le másokat, mikor te vagy itt a legbutább!


Puszil: egy állatorvos

2013. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha ez az én vagyok itt a legbutább nekem szólt akkor közlöm hogy nem vagyok az. Minden ember magából indul ki :) És nem h*lyéztem le senkit...


Nem azt mondtam hogy zsák számra kell nekik adni de kell...Amugy ha vissza olvasod a hozzászólásokat akkor valaki elöttem pont ugyan ezt irta...hogy kell nekik a kenyér a fog koptatás miatt.


Puszil : egy állat barát állattenyésztő

2013. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!