Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac etetése?

Tengerimalac etetése?

Figyelt kérdés

Nem értem, mert azt mondják, hogy naponta 2szer kell neki enni, de azt is hallottam,

hogy sokszor esznek keveset.(60-80szor) De ha ennyiszer eszik, még ha keveset is, tuti, hogy nem elég neki 2szer adni enni egy nap. Pedig én be szeretném állítani, hogy minden nap azonos időben kapjon enni, hogy ne vonyítson kaja után. Akkor most mit csináljak? Köszi a segítséget!


2013. febr. 8. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azért a 60-80 az túlzás :D Én is próbáltam őket hozzászoktatni, hogy mindig ugyanabban az időben, napi kétszer kapjanak, de nekem nem ment. Olyan aranyosan néztek, és mikor uíztak is, muszáj volt nekik valamit adnom. Azért napi 5-7-től nem nagyon szoktam nekik többször adni, bár ez változó. Én is inkább sokszor kevesebb párti vagyok. Változó, melyik malac mihez van hozzászokva. Reggel munka előtt szoktam olyan 6-7 óra között, aztán mikor hazaérek 3 után, 5 körül, 7-8 felé. Éjszaka már nem szoktam mióta külön szobában vannak. :)
2013. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát pedig azt olvastam, hogy nagyon sokszor esznek. De azért remélem h nem nagyon ujiznak amikor nem adok nekik enni mert például éjjel nem fogok felkelni enni adni. Viszont az a gond, hogy énis tudok adni neki suli előtt enni de amikor hétvége van vagy szünet akkor nem kelek fel olyan korán és nem tudok 7kor enni adni nekik szovan eléggé nehéz lesz szoktatni őket az azonos időpontú kajáláshoz.
2013. febr. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!