Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mindennap ehet a tengeri...

Mindennap ehet a tengeri malac zöldségeket?

Figyelt kérdés
Én mindennap adok neki, 3-4 fajtát, nem lesz baja? A tápot nem eszi meg mindig.
2013. febr. 14. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehet minden nap,de a 3-4 fajta sok. Egyszerre csak 1 félét kapjon,legfeljebb 2-t. Reggel és este kaphat 3-4 karikát.
2013. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond a 3-4 fajta. Minél változatosabb, annál jobb, annál több vitamin :)
2013. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tápból reggel 1 és este 1 evőkanál elég. Ha nem eszi,akkor próbálj meg másfélét venni,lehet nem szereti. Fokozatosan vezest be neki az új ttápot,mindig picit keverve a régihez. Versele laga cavia complete-t biztos szeretné.
2013. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És azért nem jó sokféle zöldet adni egyszerre,mert megterheli az érzékeny gyomrát és válógatóssá fog válni,csak azt fogja megenni,amit a legjobban szeret,ezért nem lesz változatos az étrendje később,mert nem fog mindent megenni.
2013. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én régen mikor megkaptam a tengerimalacomat(3 év), nem olvastam utána dolgoknak, nem voltam figyelmes, viszont nem is figyeltem ebből adódóan olyanokra h k betűs zöldségeken kívül mit mennyit ehet! Így ami maradt, répa héj, stb azt mind odaadtam neki, illetve volt mikor egy egész salátát kapott... de a tápot ugyanúgy megette, szinte nem is válogat, és ugyanígy jártam a nyuszimmal is, most már ő egy éves, és osztoznak egy fej salátán, és a zöldségeken...ahhoz képest, hogy azt írták, h hozzá kell szoktatni(mondjuk biztos szerencsén is múlott) én volt mikor egy egész répát adtam fejenként nekik, és még sem lett tőlük semmi bajuk
2013. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!