Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy patkánynak?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül? (állatkereskedésben szeretném venni) És mekkora lehet max a rácsok közötti távolság, hogy ne tudjon kijönni? Meg bármi fontos az eszetekbe jut, légyszi írjátok le.

2013. febr. 18. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt patkányt veszel csatlakozz ratmania facebook csoportjához, de mindenekelőtt nyálazd át ratmania fórumot!!! Annál széleskörübb leirást magyarul nem találsz!!
2013. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és soha, soha de soha ne tarts patkányt egyedül! A patkány tarsasállat szóval 2 patkánynak egy Ferplast Jenny méretű ketrecnél kezdődik
2013. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

ha kinézel egy ketrecet ezzel ki tudod számolni hogy hány patkánynak elegendő. Csak beírod a méreteit a kalkulátor meg kiírja hogy hány patkánynak elég.

1cm-es rácstávolság a jó. Am ha állatkereskedésben veszel akkor egy oylan ketrec ami megfele 2 patkánynak olyan 20000ft-nál kezdődik. Neten néha gombokért tudsz venni hatalmas ketreceket ami sokkal jobban megéri. a boltokban teljesen irreálisak az árak!

2013. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit vitatkoznék az előttem szólóval. Azon az oldalon 8 patkányt ír az én nagy ketrecembe. Az borzasztó sok lenne. Nekem először egy 60x30x50-es, 1cm rácsközös ketrecem volt két fiatal hím patkánynak. Addig jó is volt amíg kicsik voltak, de ahogy megnőttek vettem egy 85x75x85-ös ketrecet használtan 15 ezerért. Ez 1,5cm rácsközű. Ebben 4 felnőtt hím fér el. Többet nem zsúfolnék be. Amíg kicsik, muszáj kisebb rácsközű ketrecben tartani, mert ki tudnak bújni a nagyobból vagy beszorul a fejük, a nagyobbaknak(kb 5-6 hónapostól) már jó a nagyobb is.
2013. febr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért írtam az 1 cm-es rácstávolságot, mert az minden méretű patkánynak jó, és általában kicsivel szokták kezdeni, az meg nem baj hogy ha sűrű a rácsa mikor nagy. :) én két nagyfiúm is nagy ketrecben lakik (nagyon ki se akarnak már jönni futkározni, inkább bent játszanak a cucaikkal). de szerintem 2-3 patkányig kb reálisan számol, ha úgy vesszük hogy minden nap jól kiszaladgálhatják magukat a ketrecen kívül. És ha a kérdező most kezdi a patkányozást nemhiszem hogy egyből egy csapatot vesz. 8 patkánynak már majdnem egy szoba kell :D
2013. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!