Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel lehet enyhiteni a...

Mivel lehet enyhiteni a törpenyul szagát?

Figyelt kérdés
2naponta takarito mégis elégé büdös az alom :( Milyen kaját lehet neki adni? én most répával etetem...az jo...gyumolcs is kell neki?

2013. febr. 20. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak répával eteted? Milyen alomja van?
2013. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tetro ***** válasza:
47%
Vadas mártással
2013. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát répával és magkeverékkel...pár napja van meg :)
2013. febr. 20. 21:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly? Legalább felkészülhettél volna, mielőtt magadhoz veszel egy állatot. A magokat sürgősen felejtsd el, nem madár. Széna

mindig legyen előtte KORLÁTLAN mennyiségben, és napi kétszer egy kis marék TÁP! Ha megengedheted magadnak, akkor Versele Laga Cuni Complete tápot vegyél. A répa is csak kiegészítés néha.

2013. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ilyen pellet almot azt szórd alá

[link]


Nekem a nyuszi a WC-ben lakik, külön szobája van, oda betettem egy macskalom tálcát, és bele pelletet.


Először bogyózott mindenhova, de a kakáját felsöpörtem és beszórtam a pelletre. Azóta tudja hogy oda kell menni. Okos nyuszi :)

2013. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hja egyébként nem szoktam rácsukni az ajtót, hanem keresztbe az ajtófélfa aljába beraktam egy kb 40cm magas bútorlapot. Azt át tudom lépni ha bemegyek, de a nyúl nem jön ki rajta, max ha elveszem a lapot, hogy rohangásszon kicsit. Na de így teljesen szobatiszta. Vissza is szokott menni saját magától a kis helyére, és olyankor visszateszem a lapot. A macska tálat meg nem nehéz kiönteni.
2013. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A széna tényleg nagyon fontos! Ha eleget eszik belőle, sokkal szárazabbat bogyózik, így a szaga is sokkal halványabb.
2013. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Emyke031 ***** válasza:
Ha megfelelően eteted majd enyhül a szaga is! SZÉNA-ez mindig legyen előtte, ill. víz is! /Majd ha lesz fű is (tiszta, megmosott, letörülgetett-ehhez majd fokozatosan kell szoktatni)/ répa, alma, narancs, mandarin, fehérrépa(a répák zöldje is),zeller(zöldje) saláta, paprika, paradicsom (pici SZÁRAZkenyér-csemegének), ha még pici a nyuszi, akkor napi 2X kis marok NATÚR zabpehely is mehet!
2013. febr. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hillen ***** válasza:

Naponta kell takarítani és az alomtól is függ minden.

Ne csak répát adj neki,mert abba sok a cukor és baja lehet.A nyuszik 70% élelme a széna.Abból minden pillanatban kell előtte lenni.Adj neki tápot,amit egy kis kukoricával is keverhetsz.De ne sok kukoricát adj neki,mert bélcsavarodása is lehet.

2013. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az alom fapellet legyen!

A táp Cuni Complete.

Ha ivaros, vagy büdös, naponta cseréld az almot!

Ha gondolod, ivartalanítsd!

Citrusokat, puffasztó dolgokat tilos neki adni!

Ágakat adhatsz neki rágcsálni, de vigyázz, mert van, amelyik mérgező!

2013. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!