Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehetnek májkrémet a patkányok?

Ehetnek májkrémet a patkányok?

Figyelt kérdés
Gyógyszert kéne beadni nekik (immunovet por), vízzel nem akarják meginni. :/ Arra gondoltam, hogy májkrémbe keverném. Vagy van még ötletetek?
2013. febr. 21. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha belegondolsz, elég szívós állatok, szóval szerintem a májkrémtől semmi bajuk nem lenne.
2013. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Platypus ***** válasza:
100%
Egyszer nem árt meg, de azért nem jó nekik a szója meg a nitrites pácsó. A gyümölcsjoghurtot is érdemes megpróbálni. Abban is van némi fölösleges cukor, de ha nem kap minden nap, még nem a világ vége.
2013. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"nagyon szívós állatok" - mégis megfáztak a 28 fokos szobámban. :/

Köszi a válaszokat.

2013. febr. 21. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem fáztak meg a 28 fokos szobádban, gondolj bele, a természetben, nem a trópusokon élnek
2013. febr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Platypus ***** válasza:
Az nagyon nem megfázás lesz. Patkányoknál tüsszögős tüneteket a mikoplazma szokott okozni. Ez egy kellemetlen betegség, amin csak komoly gyógyszerezéssel lehet segíteni. Ha szerencséd van, akkor egy alomcsere megoldja a bajt, a poros forgács is gyakran okoz tüsszögést.
2013. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, megfázás. :/ Csutkaalmot használok.
2013. febr. 22. 09:56
 7/10 Platypus ***** válasza:
Keress másik orvost, olyat, aki tényleg ért a patkányokhoz. Elég sok patkányost ismerek, és nagyon gyakoriak a tüsszögős-szörcsögős problémák a jószágok között, de még soha nem hallottam olyanról, hogy a baj oka megfázás lett volna. Pláne fűtött szobában. Az immunovet jó ötlet az adott helyzetben, de valószínű, hogy gyógyszeres kezelés is kelleni fog. A csutkaalom rendben van, sajnos nem itt van a hiba(ez könnyen megoldható lenne).
2013. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rövid távon nem lesz tőle baja, de könyörgöm ne etessétek ilyen *****okkal a patikat, ahogy előtte írták, nitrit, só, fűszerek, ízfokozók ezek megrövidítik a pati életét, semmi értelme ezzel etetni őket!!!
2013. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg egyébként mézzel is próbálkozhatsz, nálunk bevált..
2013. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem akarom folyton ezzel etetni őket, 5 napi gyógyszeradag van. Ma bébikajával kapták meg.
2013. febr. 22. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!