Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan etetessem meg a hörcsög...

Hogyan etetessem meg a hörcsögömmel a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok alig egy hete van egy dzsungi törpehörcsögöm.

Csak magokat eszik semmi mást mikor almát vag ubit eraktam be neki nem érdekelte.Mit tegyek,hogy megegye?



2013. febr. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit,ha nem eszi meg akkor nem tehetsz sokat
2013. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt törpehörim, csak szegény már meghalt de ő mindent megevett amit adtam neki, (alma, ubi, paradicsom, répa stb...) most tengerimalacom van, ő nem szerette az almát aztán csináltam neki turmixot amibe tettem almát meg salátát, uborkát, répát (ezeket szereti) és evett is belőle, azóta már szereti az almát is. De még azt is kipróbálhatod, hogy kiveszed a hörit közben mondjuk almát eszel és őt is megkínálod belőle. :)
2013. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem adsz neki mást előbb utóbb meg fogja enni
2013. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne magokat adj neki! A hörcsög nem hülye állat, elspájzolja, te meg úgy látod, hogy nem fogy semmi, közben eszik ő. Tegyél be neki több féle gyümit és zölit, valamelyik csak ízleni fog neki...
2013. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd sorjába kipróbálom őket :-)

2013. febr. 23. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig csinálok a höriimnek karácsonyi vagy szülinapi ajándékot(salátába göngyölt alma ubi stb...).Na azt szeretik.Vagy van még más lehetőség is.Kiveszed a hörid,és odaadod neki.Vagy csak egyszerűen beteszed a tálkájába és kész.
2013. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!