Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti mennyit és hányszor adtok...

Ti mennyit és hányszor adtok enni a hörcsögötöknek? és mennyi rész magot illetve gyümölcsöt, zöldséget?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi ötször, reggel gyümölcsöt, 10 óraira magot, délbe répát, uzsira magot, este gyümölcsöt! De ha máshogy csinálod sincs semmi baj, de sokszor KEVESET adjál neki enni! Jó szórakozást a hörihez. :)
2013. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem dzsungáriai törpehörim van. Napi egyszer kap enni, este 9 körül. Előtte kicsit kiengedem, foglalkozok vele, utána jön a vacsi. Tápból kb. napi 2 teáskanálnyit adok, Versele-laga márkájút.


Mellé mindennap kap zöldséget/gyümölcsöt (uborka, répa, paprika, paradicsom, alma, szezongyümölcsök közül barack, dinnye, szőlő, ilyesmi, mindent jól megmosva,szárazra törölve, magozva). A tyúkhúrt is szereti az enyém. Ritkán pár falatnyi mandarint, banánt, zellert is kap. Ezeket én össze szoktam darabolni olyan centis darabokra, de nem muszáj. Kb. egy jó evőkanálnyi mennyiségű zöldséget kap. Arra figyelj, hogy amit esetleg meghagy, azt ki kell szedni tőle, mert megromlik.


Heti 1-2 alkalommal borsónyi darabka sajtot (trappista pl), vagy tejfölt is szoktam adni, a fehérjebevitel miatt.


Legyen mindig vize is, de ha elég lédús kaját kap, akkor alig iszik.

2013. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!