Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot tudok venni...

Milyen kisállatot tudok venni 15 ezer forintig? Ebbe az állat, ketrec és a tartozékok vannak benne

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hörcsög, tengerimalac? de legolcsóbb a hörcsög (és 5000Ft-ért vettem meg mindent..)
2013. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hörcsög. Tengerimalac vagy törpenyúl akkor ,ha találsz olyan hirdetést, aki minden felszereléssel együtt adja, de ezekhez rendszerint akkor lóf...nyi ketrecet adnak, amekkorában kínzás tartani az állatot (két malacra [társas állat, egyedül nem tartjuk, legalább két egynemű legyen] 100-as, egy törpenyúlra 100-as vagy 120-as ketrec kell).

Esetleg házimacska, azt ingyen is utánad dobják, kell hozzá macskaalom, alomtepsi, etetőtálka (lehet kapni ilyen duplát, egyikbe kaja, másikba víz), meg egy kaparófa. :)

2013. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Macska, hörcsög, patkány, meg az ilyen kisebb félék. De akár pinty, kanári is beleférhet.
2013. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Törpenyuszi kb. 4-5000ft. Viszont a tartozékok többek. De ha ügyesen csinálod, az is kijön 15.000ft-ból. :)
2013. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.válaszoló!

Nem éppen adnak kicsi ketrecet a nyuszival,ha mindennel együtt megveszed,ha valaki megunta!Én egy olyan nyulat vettem ami tenyészetből lett elhozva anno,papírokkal együtt!A ketrec Ferplast volt,vagy mi,mindegy,ez az ívelt tetejű 94-es ketrec!A nyuszi minden felszereléssel el volt látva oltva stb...3000 ft!Szóval...

Kosorrú mini törpenyúl,ami alapból 12 000 ft!

2014. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó neked, én szoktam hirdetéseket nézni, az esetek 80-90%-ban a nyulakhoz és a malacokhoz is 60-70-es ketrec jár max. Már, ha jár.


Én fajtatiszta, fiatal oroszlánfejű törpenyulat ingyen hoztam el, mert megunták, ki lehet fogni, persze...

2014. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!