Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent degunál a pulcsizás...

Guci7 kérdése:

Mit jelent degunál a pulcsizás? És mire jó a klikker (tudom google a barátom de ott olyan bonyolultan irta le) megszeretném a degumat tanítani trükkökre, akinek van már benne gyakorlata segítsen légyszives!

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve vettük és szerintem nagyon hozzám szokott már

és kb. olyan 2 éves lehet nagyjából.Milyen trükköket lehet neki megtanítani?és mit lehet neki adni jutalomfalatnak amit mindennap ehet?És miket lehet neki a ketrecébe tenni,mármint játékot pl.(függőágy,sapka,rongy..stb.)

Köszönöm!



2013. febr. 24. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A betanítással kapcsolatba itt érkezett már válasz nemrég, ebben te is találsz segítséget: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__4030465-b..

Jutalomfalatnak a legjobb valamilyen szárított virágos, gyógynövényes keverék. Nálunk ez vált be, mert egészséges, nem hizlal és örülnek is neki. Játéknak a madárjátékok között találtam fa mászókat, létrákat, de a sapkát, kesztyűt, rongyot is szeretik és bedolgozzák a fekvőhelyükbe. (nem esznek belőle)

2013. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ketrecébe a legjobb játék a 32 centis mókuskerék. Az nekik a Ferrári. 33 km/óra sebességgel is képesek teperni benne. A kisebb kerekek lassúbbak.
2013. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, akkor a pulcsizás az, hogy a (fontos hogy bő ujjú) pulcsidba belerakod és akkor ott járkál és ez neki jó szórakozás és még közel is van hozzád és megszokja a jelenléted és a szagod! ;) sok sikert a továbbiakban! Ja és trükkre egy pálcával lehet a legkönnyebben megtanítani hogy, ha azt követi akkor adsz neki jutalomfalatot ( mondjuk a kajáját vagy zöldséget/gyümölcsöt, de csak csínján!) Jó szórakozást és sikeres deguzást!
2013. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,és a pulcsiba futkoz..de a pulcsi nincs rajtam,ugye? És miután ha követi a pálcát akkor adok neki jutalomfalatot..Utána mi a következő lépés?
2013. jún. 30. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!