Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hol tartjátok a tengerimala...

Ti hol tartjátok a tengerimalacotokat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 15:07
 1/9 kérdező0210 válasza:
az emnyém a szobámban van télen nyáron meg saját kuckója van kint az udvaron. :)
2013. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem köszi és éjszaka nem hangos?
2013. febr. 26. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Elviekben a tengerimalac is éjszakai állat, mint a hörcsög, de ha jól tudom, hozzá tud szokni a te életritmusodhoz. Ergo ha nappal sokat foglalkozol vele, nem fog nappal sokat aludni, és inkább ő is éjjel alszik.
2013. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 T.Csilla22 válasza:
Nállam kettő van egy nagy ketrecben az előszobában, tökéletesen hozzánk "illeszkedett" :) Nappal elvannak, éjjel szinte ők is alszanak mint mi..:)
2013. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ha délután 2 -től 4 -ig játszok vele az jó?
2013. febr. 26. 16:13
 6/9 T.Csilla22 válasza:
Amikor van időd, csak legyen minden nap ha tudsz...olyan hálás kis állatok. Idén már 4 éve velem vannak :)
2013. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem éjjeli állat,mint a hörcsög! A tengerimalac nappal van fent és éjjel alszik. De Ezt ne úgy képzeld el,mint az ember,hogy egész nap ébren van és éjjel meg végig alszik. A malac nappal is alszik egy keveset,majd eszik,mászkál,keresgél ,aztán megint alszik. Éjjel több időt tölt alvással,de enni és inni felkel. Éjjel viszont nem hangoskodnak. Legalábbis az enyémek nem. Egy szobában alszunk,semmi gond. 2 malacom van.
2013. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem most 4 malackám van. Sokáig egy szobában laktunk, de miután elköltöztem otthonról, jöttek ők is velem. Most külön szobában vannak, és nincs velük gond. Volt úgy, hogy több malacom is volt mint 4, és éjjel mikor megmozdultam, ők is felébredtek, és elég éberek voltak, de engem nem zavart. Nagyon imádom őket, bármikor tudnék ismét egy szobában aludni velük.
2013. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legkisebb malacom hajnali 5-kor ordít, hogy éhes, ezzel meg felhergeli a többieket és akkor aztán van kórus.
2013. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!