Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye nem fogja megölni?

Ugye nem fogja megölni?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves vadászgörény kislányom. Barátomnak egy éves múlt novemberben a fiú görcije. A kérdésem az, hogy nem fogja a fiú megölni az én picikémet. Nagyon féltem a kicsikémet (ez meg is látszika viselkedésén, igaz kis diktátor, ha nem tetszik neki valami jön árulkodni) A fiú kicsit lustább igazi "férfi". Az nem gond ha kicsit megcsipkedik egymást, csak félek hogy Jäger nagyon megveri Picúromat.

2013. febr. 28. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem mert lany :) raadasul meg pici. Szerintem elobb csabitja el:D
2013. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
görcije:)beszarcsizok:)
2013. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeretem ezért becézem is kedves második. Te a gyerekedet nem becézed majd? Köszönöm első válaszoló, igen majdnem felnőtt már Picikém.
2013. febr. 28. 16:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Első, neked van görénykéd? Hogy szoktattad össze másikkal? Pórázon vagy "összeengedtétek"?
2013. febr. 28. 16:49
 5/13 anonim ***** válasza:
a fiú ivartalanítva van?ha nincs akkor lehet baj lesz belöle.elöször ketrecen vagy hordozón keresztül ismertessétek össze öket.
2013. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sexelni fognak, ne szaporíts...
2013. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha ne tüzel a lány akkor nem fognak...de egyetértek tényleg ne szaporíts majd.
2013. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Hát ha sokáig vannak együtt akkor baj lehet.

Egy ismerősömnek eggyüt volt fél évig a hím és a nőstény görije a vége az lett hogy mikor a nőstény betüzelt mar nem engedte magát es a hím elharapta a torkát..miután a nőstény meghalt a hímszerelmi bánatában nem fogyasztott sem ételt sem vizet még a doki se tudott rajta segíteni és meghalt.


enyi THE END------->NOT HEPY END

2013. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem csodálom mivel a hím görik megeröszakolják a nöstényeket, ezért ráharapnak a nyakukra és cibáljàk, sanjnos balesetnnno
2013. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*balesetek elöfordulnak...
2013. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!