Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfelelő ez a ketrec egy...

Megfelelő ez a ketrec egy mini kosorrú nyuszinak?

Figyelt kérdés

[link] kinéztem ezt a ketrecet. még a kérdésem az lenne, hogy ugye 2 kép is van a ketrecről de a ház másmilyen a két képen. Nekem inkább a kék ketrecben lévő ház tetszik jobban, praktikusabb szerintem, de lehet hogy a szürkénél is ugyanilyen az a ház csak másképp van elhelyezve?

Akinek ilyenje van vagy legalább hasonlója kérem segítsen!


2013. márc. 2. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20 centiméter. 25%-kal növeled meg a helyét vele. És a 100 centi is kicsi, annyi agyad nincs, hogy kitaláld a fele helyet elveszi a wc, szénatartó és miegymás.
2013. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ferplast rabbit 80: 77 x 48 cm -> területe: 3696 cm^2

Ferplast rabbit 100: 95 x 57 cm -> területe: 5415 cm^2


3696/5415=0,68 Tehát az a 20 centi 32%-ot jelent. És akkor azt még nem is vettem bele, hogy a 100-as ketrec magasabb is.

2013. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És ha ketrecre nincs pénzed, oltásra lesz? Vagy ha orvoshoz kell vinni, elő tudsz teremteni hirtelen több tízezer forintot? Egyik ismerősöm nyuszijának beakadt a lába valahova, bepánikolt és eltört neki. 50000 ft volt a műtét.
2013. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem inkább ne vegyél nyuszit. A nyúl mindenképpen jobban fog járni egy megértő gazdival, aki nem sajnálja rá a pénzt. Egy háziállaton nem lehet spórolni. Max vegyél egy hangyafarmot az való neked! A reggelid maradékával el lesznek napokig.
2013. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
igazatok van, csak az tartson nyulat aki milliomos
2013. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Te jó ég.. :D Nem a pénz hiányról van szó, hanem helyhiányról! Szerintetek nem szeretném a legjobbat adni neki? Higgyétek el, ha tudnám hova tenni a 100as ketrecet azt venném, de sajnos nem tudom! Kevés hely van a szobámban, a 80as pont elfér... Mindent megfogok adni neki amit lehet, nem fogok attól visszalépni a nyuszivásárlástól, csak mert itt páran annyira 'okosak' :)
2013. márc. 10. 17:28
 17/17 anonim ***** válasza:

Él még az a nyúl a 80-asban? .... Itt csak jót akartak a NYULADNAK, mert te hülye vagy és nem értetted meg, hogy a 80-as kicsi. Ha nem fér el a szobában, akkor ésszerű, hogy nem veszünk nyuszit. Már nem adsz meg neki mindent, amit lehet. Tudtad, hogy még a 100-as is kicsi? Abba is épp, hogy elvan. A 80-as mondjuk jó egy tengeri malacnak. Lehet annak még nagyobb is, de azért valljuk be, egy mini kosorrú 1-1,5 kg, de ha jól van tartva picit még több is lehet. 80 nem elég ahhoz, hogy egészségesen éljen. Depibe is eshet majd egy idő után az állatka a kicsi hely miatt.

Istenem... ilyen embernek miért kell ilyen állat? :( Elszomorító.

És még te háborodtál fel. Grat.

2016. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!