Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fa vagy "műanyag" ketrec?

Fa vagy "műanyag" ketrec?

Figyelt kérdés

Melyik lehet a jobb egy Ferplast Furet XL vagy egy ilyen: [link] ? A furet négyzetes alapterületű, kisebb is mint a fa ketrec (magasságában) mégis jobb lenne neki (kicsit nagyobb is alapterületileg)?

A fa ketrecet nehezebb takarítani? Vagy átalakítani...

A fa ellen szól, hogy nehezen lehet szállítani.(Sőt szinte sehogy az előbb említett fajtát)

Ha csak éjszakára lenne bezárva egy 80×40-es ketrecbe utazások alkalmával kibírná?



2013. febr. 27. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen állatról van szó?göri??
2013. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Rágcsálónak semmiképpen nem vennék fa ketrecet, már csak a nevükből adódóan sem. Elrágják. Az alapterület számít. Én nem vennék faketrecet, négy hörcsögöm van, ebből kettőr él ketrecben, és rágják, mint a güzü. Nyuszink is van, pillanatok alatt elrágja a fát. Nálam 65x45-ös terkóban és ketrecben laknak, ez bőven elég, ha van kerék és játékok.
2013. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha göri, akkor szerintem a fát vedd. :)
2013. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Görényről van szó! :) Bocsánat ez kimaradt( de alul a címkéknél látszik.)
2013. febr. 27. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Jóó, telóról vagyok, nem nézek címkéket:D

én a fa ketrecet azért ajánlanám mert sokkalta egyszerübb takarítani, ami szerintem egy fontos szempont.A müanyaggal meg sokat kell szarakodni.A fa viszont képes beszívni a szagokat.. Azzal a fa ketreccel meg még az a bajom h rossz a kialakítása, èn tuti másképp csináltam volna...

2013. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor hogy rendeznéd be? Adsz ötleteket? :)

A magába szívott szagot el lehet tüntetni ecetes átmosással? (Tudom hogy a fa magába szívja, de egy pisis faház is elveszti az ammóniás szagot ha ecettel és bő vízzel áttörlöm - itt nem görényre gondolok) Az emelet(ek) PVC lappal lenne borítva ez segít ezen valamit?

2013. febr. 28. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Az segít, de a tartó lécek ugyan úgy beszívnák, föleg egy ivaros állat szagát, az ecetröl sajna nem tok. az enyémeknek is fából készült ketrecük van, de ök kint vannak tartva.én a leginkább azokat a ketreceket szeretem amiket egyszerü takarítani és a belsö tér teljes mértékben ki van használva, nem szeretem a félemeleteket és minél több ajtó van rajta annál jobb.A linóleum meg nagyon fontos a könnyebb takarítás érdekében, amit nem csak az aljára hanem az oldalára is érdemes rakni.
2013. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem is faketrec inkább mert a múanyagot szétszedi ;)
2013. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a müanyagot nem szedi szét, abban is lehet tartani...
2013. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk is fa ketrecünk van. Amikor már elkezd szagosodni, akkor van a gőzfújós tisztítónk! Ezzel jól átgőzölöm a fa oldalakat is. Kimosom az összes rongyikáját és a függő ágyát. Ezzel a módszerrel hónapig is aránylag szagmentessé tehető! De azért imádom a kis bundáját amikor picit göri szagos akkor is:)
2013. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!