Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nyuszi wc-t ajánlotok,...

Milyen nyuszi wc-t ajánlotok, nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy nyuszim, de nem tudom milyen wc-t vegyek neki. Van ugye a háromszög alakú, de arról lemondtam, mert sokan kritizálták hogy nem fér el benne kényelmesen a nyuszi. Tehát maradt számomra a sima cica wc pl ez: [link] , de ezt nem tudja esetleg felborítani? Viszont nekem ez tűnik a legjobbnak: [link] persze lehet, hogy tévedek, de épp ezért kérném segítségetek, tapasztalaitokat!
2013. márc. 2. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy sima sarok wc, lehet akkorát venni amiben kényelmesen elférnek.
2013. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is egy nagy, háromszög alakú sarokwc van, illetve az a neve, hogy "Potty M", Fressnapf-ban vettem. Nem a szó szerint 3szög alakút, azt nálam folyton rángatta, ennek kicsit lekerekített a szabad oldala, és alul három "félgömb" szerű talpa, kicsit vastagabb is. Szóval nem ilyen: [link] hanem ez a fajta: [link] sajna nagyobb képet nem találtam :S
2013. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sima háromszög sarokWC. Tetőset vettem, de úgy nem ment bele, ezért leszedtem.
2013. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy sima háztartási tálcát használunk, amibe beleugrik, és kizárt, hogy mellépisiljen. :) Olcsó volt, plusz egy idő után úgyis cserélni kell (vagyis én cserélem), ha nagyon vízköves lesz az alja.
2013. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vízköves az alja, öntesz bele ecetet, sima háztartásit, lehetőleg 20%-osat, és voilá...
2013. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon bunkó volt! Szerinted nem ismerem a vízkőoldási technikákat? Egyébként az ecet nem ér semmit!
2013. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is olyan van, amit másodiknak linkeltél. Én elégedett vagyok vele (meg a nyúl is:D),azért ilyet vettem, mert biztosra akartam menni, hogy elég nagy lesz neki. Nos, ebben kényelmesen elfér, még feküdni is szokott benne, persze nem mikor már pisis az alom:D.
2013. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!