Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Láttatok már ilyet? Ebben az...

Láttatok már ilyet? Ebben az árban?

Figyelt kérdés

Tengerimalacnak, nyúlnak karám, akár kültér, akár beltérre? Minek van fenn a honlapon ha nem árulják, mert én ezt még egyik üzletükben sem találtam meg! :O

[link]



2013. márc. 4. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A székesfehérváriban kapható, többször láttam felállítva is. Rákérdeztél? Biztos rendelnek, ha szólsz nekik!
2013. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egy tavalyi húsvéti akció volt.

Most ez van fenn, ennyiért meg drága:

[link]

2013. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, igen ez amit linkeltél 8szögletű, amaz meg 6szögletű volt. végüli s nem drága, nézek iylet .) köszi a válaszokat
2013. márc. 4. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt is van egy, ennek viszont nincs háló a tetejére (tengerimalacoknál madarak ellen pedig nem árt), de jó magas.

[link]

2013. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak most néztem az árat, nem semmi.

Mi csirkehálóból oldottuk meg és mindig letűzködtük.

2013. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Április 1-től lesz csak akciós. Most dupla annyiért tudnád megvenni...
2013. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt simán meg birod te is csinálni pár rácsból meg egy hálóból és kijössz fél áron vagy még annyiba sem, vagy kereshetsz állatpiacon (ha van ott olyan) ott is nagyon olcsón megkapod, szerintem
2013. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!