Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két patkányfiú összeszoktatása...

Két patkányfiú összeszoktatása így menne?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 8 hónapos fiúm és egyik barátomnak meg kell válnia az ő 5 hónaposától, és nekem adná, ha nem lesz rá jelentkező. Úgy gondoltam, hogy a jövevény ketrecét az enyémé melle tenném így kicsit megismerkedhetnek és egy idő után megpróbálnám őket egy ketrecbe tenni egy kis időre max. fél-1 óra és ezt az időt növelni, hogy minél többet legyenek együtt amíg végül egy ketrecben maradhatnak. Szerintetek menne? Nem akarom egyből összeengedni őket nehogy baj legyen.

2013. márc. 8. 11:03
 1/3 anonim válasza:
A hörcsögeimmel is így csináltam. Nekem bejött. Szerintem egy próbát megér. ;)
2013. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A patkányokat amúgy is együtt kell tartani, simán össze tudnád őket szoktatni. De az előző nem egy túl bölcs ember, ugyanis a hörcsög viszont nem társas állat.
2013. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
Ne ketrecben engedd össze őket először, hanem a szobában, ami egyiknek sem a szorosan vett területe, és több a hely ha menekülni akar valamelyik. A többit nagyjából jól eltervezted, a fokozatosság a lényeg.
2013. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!