Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a tengerimalacnak vizet...

Lehet a tengerimalacnak vizet adni?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy tengeri malacot, akitől kaptuk azt mondta, hogy ő nem szokott adni nekik vízet hanem sok gyümölcsöt mert vmelyik hörcsög fajnak se lehet vizet adni! és még egy kérdés: mi legyen a neve?mert nőstény tengerimalac és nemtudunk semmi normális nevet neki...??!!
2007. szept. 12. 19:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
a miénket lulunak hívják és fiú de a lulu fiú és lány név is egyben!
2010. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

én is raktam be neki itatót :) iszik is rendesen, nekem az állat kereskedő azt mondta jó azért ha van neki betéve és akkor iszik amikor akar.

Az enyém fiú, és úgy hívják hogy mutámbó :D

2010. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig teszek be nekik vizet de valójában nem muszáj.Ha látod hogy nyaldossa a ketrecet, akváriumot akkor mindenképpen adj neki(k).Mivel a sok gyümölcsben zöldségben ugyan úgy van folyadék de ha nem nagyon adsz neki gyümit vagy zöldséget akkor mindenképpen kell víz.
2010. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Orsy Nóra ***** válasza:
84%

Hát persze hogy kell! Víz nélkül elpusztul!

Vagy kis tálkában rakj neki vagy rendes tengerimalac itatóban!

2010. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%
Adhatsz neki! Nem lesz semmi baja. Amúgy nevek: Szofi,Vanessza,Léna
2011. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj nekik vizet adni!
2011. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!!

Élőlény?? Igen,akkor fontos neki a víz!

-Vizes eledelt nem kaphat!(hacsak nem a tápot vizezed fel)

-ha nem szomjas nem iszik.

2012. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nevek: Mazsola ,Szotyi,vagy Rudi,vagy amit te akarsz! Tiéd,döntsd el Te!
2012. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Felforr az agyvizem!!!Ez nem kérdés,aki nem ad az h*lye!!! Szóval kell nekik víz,a tengerimalac az nem hörcsög!!És ha te nem kapnál vizet?ÉS MINDENKÉPPEN 2 DARAB KELL,MERT DEPRESSZIÓS LESZ!!!! ÉS TE NEM PÓTOLHATOD A FAJTATÁRSAIT!!!! A fenti szöveget 23.alkalommal írtam le ma!(Ennyire nem olvastok emberek?)
2013. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%
Nekem tíz éve vannak malacaim és soha az életben nem kaptak vizet!!! És remekül vannak a legutóbbi malim 7 évig élt ami most van az meg már négy éves! Kapnak uborkát salátát almát répát szénát és minden mást ,és nagyon jól érzik magukat víz nélkül is!
2014. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!