Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungi lányaim mostanában...

A dzsungi lányaim mostanában miért nem hajlandók párosodni?

Figyelt kérdés
Van (márcsak:( ) 2 dzsungáriai törpehörcsög lánykám. Az utóbbi időben nem akarják fogadni a hímeket.(Tenyésztem őket.) Miért?
2009. szept. 14. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem sem hajlandó egyik sem felvenni a hímet:(

Amúgy ha valakit érdekelne vannak eladó dzsungibaby-im. Fehér(pearl) hímek. Hajdúszoboszlón. Németországból származó apától.

2009. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nálam most fiú túltengés van (múlt héten halt meg az egyik kislány :( ). De ha lesz pearl kislányod, akkor egyre lecsapnék majd. :)
2009. szept. 15. 07:35
 3/5 A kérdező kommentje:

Jééé megtaláltalak expresszen :)

[link]

Végre valaki, aki tudja, hogy nem társas állatok :)

2009. szept. 15. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,az én hirdetésem az. Rendbenmajd írj egy pü-t, és megbeszéljük. Egyébként várható vadas,kék,pearl ill. mandarin hörije is,majd a közeljövőben:)
2009. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, hát nálam ma reggel összejött végre a dolog, nem tudom nálad mi a helyzet, de remélem neked is összejönnek :)
2009. szept. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!