Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jól tartom a nyuszimat?

Jól tartom a nyuszimat?

Figyelt kérdés
alomnak Versele-Laga pellet van, a wc-jébe több, reggel és este kap versele-laga cuni complete-t, mindig van előtte víz és széna, és reggel és délután vagy este felé van kiengedve!

2013. márc. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a ketrece megfelelő méretű (100-as minimum), akkor igen.

Nálunk csak a wc-ben van alom, mert amíg mindenhova tettem, addig minden további nélkül végezte a dolgát is mindenhova... A táp a lehet legjobb, a víz, széna szintén fontos.

Jó, ha van egy kis házikója, vagy egy kis emelet (az alá is be tud bújni, de fel is tud ugrani rá, ha van fent egy kis ágyikó, vagy valami, fel is fog).

Tehetsz be esetleg nyalósót neki, bár állítólag van, amelyik unalmában rágja, az enyém sose, néha megnyalja kicsit (igaz, mióta jó tápot kap, elég ritkán, mikor elhoztam, akkor még másik tápról állt át erre, napi többször is nyalogatta a sót).

2013. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, 100-as, beépített búvóhelye van amin vn a műanyag etető tál (Ferplast ketrec), erre fel is szokot menni, meg szokott ezen aludni :!

nyalósót nem raktam be neki, mert sok helyen olvastam, hogy nem kell!

igen, ahol vettem a nyuszi ott ilyen táppal is etették (meg Versele-Laga Cuni Fit-tel), így könnyű volt az átállás!

2013. márc. 15. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

igen jól tartod. :)

nyaló"só"t ne is vegyél neki, az csak egy darab gipsz, amit unalmukba szoktak rágni a nyuszik.

2013. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
embereknek nincs ilyen jó dolga... (nem gyülölködés)
2013. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!