Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jól tartom a...

Szerintetek jól tartom a hörcsögömet?

Figyelt kérdés

A múltkor kiírtam ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3712665-e..


A hörcsögöm már természetes megvan, össze is barátkoztunk és egyszer sem harapott meg. A rácsokat is ritkán rágja.

Az étrendje változatos, csakis neki való minőségi tápot, zöldségeket, gyümölcsöket és fehérjéket kap akkor, amikor 'kell'. Egy nagyon jó tenyésztő (aki már vagy 20 éve tenyészt aranyhöriket) látott el jó sok hasznos tanáccsal, ötlettel, és a hörim is tőle vettem.

De szerintetek is jól tartom a hörcsögömet?


1. A pisilőházát naponta takarítom.

2. Naponta cserélem az itatójában a vizet.

3. A ketrecét hetente takarítom.

4. Nem csak forgácsot teszek be neki, hanem részekre felosztom a ketrec tálcáját, és minden részbe mást-mást teszek:

-faforgácsot

-fapelletet

-szénát

-fakéreg és fadarabkákat

5. Vettem neki néhány játékot:

a: [link]

b: [link]

c: [link]


Ezeket ilyen csövekkel kötöttem össze minden(hol) csatlakoztatón:

a: [link]

b: [link]

c: [link]

d: [link]

e: [link]


Ezenkívül többfunkciós, emeletes fajátékokat és faházakat is raktam be neki, és még olyan játékokat, aminek tudja is a hasznát venni, nem csak foglalja a helyet.



2012. dec. 18. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondhatni luxus körülmények közt van
2012. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos??? :O :s
2012. dec. 19. 13:23
 3/10 anonim válasza:
100%
Haver.Nincs még egy olyan hörcsög a világon ami olyan luxusban él mint a tiéd!
2012. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez most egy komoly kérdés?! :O Ez a hörcsög nagyon el van kényeztetve ennyi cuccal! O.o Igen, jól tartod. ;)
2012. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz^^

Amúgy már több éve vágytam egy hörcsögre, és már jó régen el kezdtem rá gyűjteni..de sajnos csak most engedhettem meg magamnak.

Egyébként meg az a ketrec egy földszintből+3 emeltből áll.

Éjszaka hörcsögbiztossá teszem az egyik nem annyira használt szobát, a ketrec ajtaját pedig nyitva hagyom, ezért akkor megy és akkor jön ki, amikor akar.

2012. dec. 19. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Csóri a felét sem fogja használni..
2012. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó. És reggelre visszamegy a házába?
2012. dec. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló: Nagyot tévedsz. Mióta nálam lakik azóta szívest örömest használja az egész ketrecét. A csöveket és a játékokat meg egyenesen imádja.
2012. dec. 20. 16:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Hát igazából akkor megy és akkor jön ki amikor Ő akar ;).
2012. dec. 20. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon zsuperül tarod :) nem csak a hörcsögpalotát, hanem az egész szobát kihasználhatja. pirosötös csillaggal :) én a helyednen a szoba pár pontjára esténként elrejtenék egy két diót mogyorót meg ilyesmit. Így kiélheti éjszakai gyűjtögető mivoltját :)
2013. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!