Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elhanyagoltam a nyuszimat,...

Elhanyagoltam a nyuszimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korhazban voltam 1 hetig, aztan itthon is kb csak fekudtem par napig, 2 hete jarok mar suliba de annyi bepotolnivalom van, hogy alig tudtam vele foglalkozni.

Napi 5-10 percet foglalkoztam csak vele aktivan.


Mar nem jon ide hozzam, ha simizni akarom, elmegy.


Mit tegyek? Nagyon faj, most is elsirtam magam ahogy leirtam ...


2013. febr. 12. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

De nagyon problémáid vannak hallod-e-.-"

nem bírom az ilyen elkényeztetett kölyköket....

ám a kérdésre válaszolva simogasd meg foglalkozz vele többet


15/F

2013. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

első válaszolónak milyen élettapasztalatai lehetnek 15 évesen hogy másokat lekölyköz és leszólja a problémáit :D

Szerintem próbáld étellel magadhoz csalogatni de ne siettesd a simogatást. egy idő után megengedi majd újra :)

2013. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Foglalkozz kevesebbet a tanulással. Én is ezt csinálom, ha többet foglalkozol vele akkor megbocsát. Nem szidásból, de ha van időd gépezni abból is faraghatsz le a nyúl javára.
2013. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Iden elorehozott erettsegizek, meg kb minden targybol lesz vizsga, nem hanyagolhatom el a tanulast sem.

Telefonrol irok amugy, ma itthon voltam, azert jottem fel.

Egesz napomat raszantam, de nem is jott ide hozzam egyszer sem.


Elso valaszolo, egy rohadt nagy idiota vagy

2013. febr. 12. 17:51
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Kapd el simán, és nyugtasd meg az öledben! Egy kis finomság is lehetne nálad, amíg ölbe nyuszizol...

Ha nyugodt, nyalinyúl, akkor ugrálhat tovább.

Ha eddig nem félt tőled, most se fél, csak durcizik! Azon pedig akkor juttok túl a leggyorsabban, ha nem veszed észre.

De a teljes vacsit is kaphatja egy ideig kézből. Urgi ilyenkor mutogatja a tányérját, hogy oda kéri, de aztán beletörődik, hogy én és a kaja szorosabb összefüggésbe kerültünk...

2013. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

de b+ most ezen sírsz 19 évesen,hogy egy házinyúl nem megy oda hozzád... ezt meg mindenki természetesnek veszi...uramatyám... nem is csoda,hogy itt tart az ország ahol tart...

(by.:1.)

2013. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Inkább sírok egy nyúl miatt, mint az ilyen férgek miatt, mint amilyen te vagy. Egy nyúl sokkal többet ér nálad.
2013. febr. 12. 20:37
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem kell csodálkozni azon, hogy egy csomó ember utálja a többi embert és az állatokat jobban szeretik.

Én pl az ilyenek miatt utálom, mint amilyen te is vagy.


A kemény 15 éveddel osztod itt az észt, te taknyos senki!

2013. febr. 12. 20:38
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

én most a nyuszkómmal dokihoz járok mert tályogja van/volt és nem nagyon tetszik neki h én mindig elhurcolom a gonosz bácsihoz és ilyenkor mindig megsértődik oké ez nem 3 hét kihagyás de úgy mint mikor odakerült elkezded az udvarlást ésrájön h azért mégis te vagy a gazdija be fogja adni a derekát csak hagyd meg neki az időt hogy megnyugodjon :)

nálunk nem válik be hogy felveszem, ölbe tartom mert azt nem nagyon szereti olynkor csak jobban felidegesíti magát, akkor hagyom és később megyek oda puszilgatni és akkor kis huza-vona után megbocsájt :)

az első kedves válaszolóra meg ne is figyelj, a mai fiataloknak meg az a legnagyobb problémája hogy nem kap új telefont meg ruhákat, az tényleg nagyobb probléma mint hogy egy kis élőlény szeretetét és bizalmát visszaszerezd :)

2013. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Egy kis finomsággal simán visszacsábítod. És tényleg nem fél tőled, csak megsértődött. Ilyenek ezek a nyuszkók. :)


Szóval csak nyugi, a kettő h*lye meg legyen nagyon büszke magára, hogy név nélkül ide mert írni, mert ők ilyen kemények...

2013. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!