Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacom szülni fog?

Tengerimalacom szülni fog?

Figyelt kérdés

Szval elmesélem a történetett!

December.6 Án született a kislány tengerimalacom,Megvettük 2 hetes korába a ketrecben fiúval volt össze zárva és nem látszot rajta semmi de ám nőtt és egyre jobban a hasa is egyszer a hátára fordítom a tenyeremben és meglátom hogy a cicije megvan dúzadva azzonal mondtam anyunak de ő azt mondta semmi nem lesz ott neki!Még nőt nem foglalkoztunk vele éltük az életünket gondoztuk szépen nyugodtan! Egyszer vagyis tegnap megint megforditottam mert feltünt hogy nagyon nagy a hasa és láss csodát egyszer csak a hasában elkezdtek mocorogni a kicsik :S

És terhes mostmár 100% A gond csak az hogy 3,5hónapos jövő hónapban szűl ha minden igaz biztonságos ugye nem fog bele halni mi a teendő ha megszületik segitsetek!

Ui:Van egy társa szintén lány 1 éves és az nem akarja elfogadni folyton ha hozzá raktam megharapná neki megy valyon azért mert terhes?

Féltem nagyon a kismalackám és nem korai ez a 3,5hónapos szülés nem elsz semmi baja?



2013. márc. 17. 13:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
az 100% lány már megnéztük és nem volt vele egy napig sem össze rakva mert nem birta az elejétől
2013. márc. 17. 16:32
 22/23 A kérdező kommentje:
Na jó hír ma reggel megszületet a két kis tengerimalacka egézségesen és cukik már szoptat az ifjú anyuka :)
2013. márc. 19. 14:45
 23/23 anonim válasza:
Szokott neki dorombolás szerű hangot kiadni mert akkor az egyik fiú a másik lány
2013. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!