Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm kiugrott a kezembő...

A hörcsögöm kiugrott a kezemből! Hol keressem?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm kiugrott a kezemből!Még sose volt ilyen..Hol keressem??Mit TEGYEK??,VÁLASZOLJATOK SÜRGÖSEN !!!KÖSZÖNÖM.ÉN EGÉSZNAP EZT AZ OLDIT BUJOM H MEG KERESEM(TALÁLJAM)A MÁSIK HÖRIM SOSEM UGROTT KI A KEZEMBŐL(2DB VAN)
2009. szept. 16. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csukd be az ajtót és ablakot, hogy ne tudjon kilógni és várj.Tegyél ki a szoba közepére valami fincsi kaját, egyszer csak megéhezik.

A mieink is sokszor meglógtak. Az egyik csak este jött elő és meredten bámulta a TV-t. A másiknak kopognom kellett a műanyag padlón, de volt olyan is, hogy napokig nem találtuk. Már elsirattuk, hogy biztos megette a macska, (élt velünk egy perzsa cica is) aztán pár nap múlva kiderült, hogy beköltözött a legjobb a cipősszekrénybe és telehordta tojásos nokedlivel a legjobb cipőmet :-)

2009. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egy a szekrénybe volt, a másik pedig a gardrób legbelső sarkába:)
2009. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahányszor kiszökött a konyhabútort célozta meg és mindig a mögött találtuk meg! Este szerintem könnyebb megkeresni, mert olyankor elég élénk és mászkál és ha csendbe vagy hallani, hogy hol rágcsál! Sok sikert!
2009. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kitettem kaját már...

Köszi a válaszokat..

2009. szept. 16. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Na meglett a kis huncut? :)
2009. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen meg =D A kajára kijött és elcsíptem.^^
2009. szept. 19. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!