Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyüszög a hörcsögöm. Ez baj...

Nyüszög a hörcsögöm. Ez baj lehet? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Kb. fél éve van meg a hörim, eddig még soha nem csinált ilyet. Először csak alváskor, kicsit mindig megrázza magát, majd nyüszögni kezd pár másodpercre, aztán pár perc múlva megint ez, kb. 5x egymás után. Ez van pár napja. Ma már evéskor is. Akkor is, amikor "raktározza" az élelmet, illetve amikor eszi is meg.

Ez baj lehet?

Mit tudok vele csinálni?

Segítséget kérnék sürgősen.



2013. márc. 18. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fáj valamije? nem beteg, nincsen valamilyen sérülés rajta?
2013. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta sérülést. És arra utaló jel sincs a viselkedésével kapcsolatban, hogy fájna valamije. :/
2013. márc. 18. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyém is nyüsszög néha. csak a házában csinálja. szerintem nem baj.
2013. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott a házában, de nem tudom hogy mi az.
2013. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ács Levente válasza:
Az a lényeg hogy nem e öreg mert ha több mint kettő éves akkor egy hete van hogy éljen és elmegy föl a mennybe. De ha kevesebbmint két éves akkor nem tudom mi a baja.
2013. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megfázott? Vagy leejtetted és megütötte magát, amitől megsérült, csak kívül nem látszik rajta? :/ Remélem, semmi komoly baja nincs.
2013. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!