Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen honlapot vagy weboldalt...

Milyen honlapot vagy weboldalt tudtok, ammin az Oroszlánfejű Mini vagy Törpe Kosorrúról szól?

Figyelt kérdés
Olyanokról, mint a nyúl egészsége, oltás, törzskönyv, fajtastandard, tenyésztés, színek öröklődése... miegymás
2013. márc. 19. 11:40
 1/3 anonim válasza:
2013. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A 2. válaszadónak:

Banyek, nézz már körül, mit látsz rajta? Van a tenyésztésről, oltásról, standardről, színek öröklődéséről és a fajta egészségéről valamit? Mert ha vak vagyok, nyugodtan szólj ;(

2013. márc. 19. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy nincs semmi se leírva hogy mégis mi hogy merre de amint látod elég komoly tenyészet és ha megerölteted magad és írsz egy emailt akkor sok mindent megtudhatsz !! nem az voltam aki az oldalt linkelte de kicsit soknak éreztem ezt a kifakadásodat már bocsi :/ :)
2013. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!