Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Húsvétkor mennyire kelendő a...

Húsvétkor mennyire kelendő a kisnyúl?

Figyelt kérdés
Házinyulakról van szó, pont húsvétkor lesznek 6 hetesek és úgy gondoltam eladom őket, csak nem tudom mennyire van rá kereslet, és hogy mennyiért lehet eladni őket.
2013. márc. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Boldog boldogtalan nyulat akar venni olyankor
2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé,aztán húsvét után mennek a levesbe,mert már nem olyan érdekesek.
2013. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eléggé de ne légy felelőtlen gondolom kajának tartod add is el annak
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis lelkiismereted, nem teszed ki ennek a gyerekeket. Életem legborzasztóbb élménye volt, mikor hazajöttem egy nyári táborból, és nem volt meg a két (húsvét óta nagyra nőtt) nyuszim, amiket törpenyúlként kaptam... Nem hittem el a szüleimnek, hogy elszöktek. Pedig gondoskodtam róluk, csak hát két nagy házinyúlról már nem olyan könnyű, nagyot csikarnak és nehezek egy gyereknek. Ha el is adod őket, akkor ne titkold el, hogy házinyulak, nagyra nőnek, hiába olyan kicsik elválasztáskor!
2013. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem úgy akarom eladni őket hogy fajtatiszták, házinyúlként árulnám őket,csak nem tudom mit kérjek értük
2013. márc. 19. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a házinyúl alatt húst értesz,bár én a házi nyulakat kifejezetten szeretem(nem ételként) mert aranyosak és lehet hogy nagyobbra nőnek,de szerintem ugyanolyan édesek mint a törpe nyulak.Én a házi nyuszimat 500 vagy 700ft-ért vettem(mint házikedvenc)Szerintem ennyi körül áruld őket.
2013. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van benned egy kicsi jóság, akkor húsvét után add el.

A kisgyerekek agyondögönyözik, húsvét után meg elengedik a francba.

2013. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a tescoban láttam egy hirdetést amiben az állt hogy 3000FT egy kisnyúl húsvétkor, én olyan 1000 1500 forintban gondoltam
2013. márc. 20. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
ha lehet már belőlük pörköltet csinálni, egéri:)
2013. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!