Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miket lehet csinálni házilag...

Miket lehet csinálni házilag a tengerimalac ketrecbe? (fából nem tudok csinálni)

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Függőágy.
2013. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Függőágyat én is csináltam neki, imádta, egész nap abban élvezkedett, de rövid időn belül szétrágta a tartókat...
2013. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Emyke031 ***** válasza:
szénatartó(gömb)rácsot
2013. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Drótból fonj neki szénatartót, beteheted neki a WC papírguriga közepéből azt a hengert
2013. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ha van felesleges polcod (én pl. kaptam tartalék polcot egyik szekrényemhez anno), azt minimálisan kell 1-1 ponton megreszelni (ketrec méretétől függően), hogy két rács közé be tudd illeszteni (a függőleges rács ahol fut, ott kis félkör bevágás kb), és kész is az emelet.

Szénatartó gömböt is csinálhatsz, azt a ketrec tetejéről be lehet lógatni.

Én bújócsőnek ilyen szennyvíz csatorna elemet vettem tán, vagy mi az isten ez, pár szár forint volt a Praktikerben, Y alakú, így egyszerre két malacka is elfér (kb. 2-4 nap volt, mire rájöttek, hogy nem eszi meg őket, de azóta imádják).

Ha tudsz és szeretsz kézimunkázni, akkor csinálhatsz nekik ágyikót, bár itt utána kell nézni, milyen anyagból szabad, milyenből nem (ezt passzolom így hirtelen, én vettem nekik nyúlágyat). Illetve pl. Vaterán lehet kapni ilyen kis bújót nekik, az illető maga csinálja, olyat is csinálhatsz nekik (ilyesmit: [link] ).

2013. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dori? válasza:
Például cipősdobozból búvóhelyet.
2013. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tehetsz be nekik pvc csövet :)
2014. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!