Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy legyen tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Régen volt tengerimalacom, és eladták, mert nem takarítottam, ugy ahogy kell... Van egy kutyám, halaim, és egy hörcsögöm. A hörcsögöt mindig takarítom, és etetem, a kutyám majdnem minden vasárnap kiviszem a hegyre.(kertesben lakunk, nagy a kert). A halaknál is cserélem a vizüket, és etetem őket is. Azt mondják, hogy: ebben a házban több állat nem lesz. (Régesrégen volt egy nyulam.) Pedig saját pénzből venném a ketrecét, meg mindent hozzá. A hörcsögömet, a halaimat is, az akváriumot, és a szűrőt nem, mert azt megkaptam karácsonyra. A kutyát ingyen hoztuk (nem rossz környezetből).... Saját pénzem lenne, én takarítanám, és tartanám el. Akkor most miért nem? Van amikor azt mondják, hogy másnak még egy kutyája sincs, mert nem tudják eltartani.. és ha megkérdezem mindig ezt mondják. Hogy vegyem rá őket?
2013. márc. 20. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
kertes házban a kutyát nem kell naponta sétáltatni...
2013. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem kell. Ha neked a kutyasétáltatás nem kellemes elfoglaltság ne vegyél kutyát.
2013. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Először tanuld meg pontosan a tartását:

[link]

Azután keress cuki képeket róluk:

[link]

[link]

[link]

És mutogasd a szüleidnek ezeket vagy más cuki képeket.

Mutasd meg nekik,hogy megtanultad őket tartani.

Majd mutass nekik épp eladó malikat:).Ha beleszeretnek pár darabba,nyert ügyed van:)!(régi gyerekkori módszerem,beválik)Sok sikert:)!

2013. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ennyi állatod lehet, én is nagyon szeretném, de nem engedik meg. Meg se indokolják. Ne azt néz, kinek van több, hanem, hogy kinek kevesebb...

Próbálkozz azzal, amivel szerined lehet hatni rájuk, jobb jegyek, házimunka stb.

2014. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!