Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöm miért ilyen?

Toth.peter kérdése:

Az aranyhörcsögöm miért ilyen?

Figyelt kérdés
Most kaptam (lány aranyhörcsög). Már volt egy gazdája aki állítólag minden este kiengette. Éjjel-nappal a ketrec egyik sarkát rágta, és nekem már elegem van hogy nem hagy békén. Még nappal is rágja azt a sarkot ahelyett hogy aludna. Miért?

2013. márc. 20. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert unatkozik!!!!!! Valami unaloműzőt tegyél neki, ágakat, fadarabot, sőt mókuskereket mert nagyon szeretik. Ne csak a puszta ketrecben üljön, mert még jó hogy uncsi neki. Ha meg kiengedték, akkor engedd ki te is.
2013. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én hörimnek van gömbje,létrája,mókuskereke,és sokat játszok vele.Tégy te is így!
2013. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gömböt azt ne vegyél neki. Az állatkínzás.
2013. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyogadtan vehetsz neki gömböt, nem állatkínzás, csak arra kell figyelni, hogy ne legyen benne túl sok időt
2013. márc. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
EGYETÉRTEK! Egyáltalán nem állatkínzás, de ha túl sokat van benne, akkor az sem túl jó... De egy keveset futhat benne, annyi azért nem árt neki. Úgyhogy szerintem egyáltalán nem állatkínzás! :)
2013. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért azt leírnám hogy van mókuskereke, este sokszor kivesszük (kb 15-20 percre), és ahogy visszatesszük el kezd hisztizni, hogy ő ki akar jönni. Testhossza kb 5-7 cm. a mókuskerék sugara kb 6 centi. (volt már egy törpehörcsögöm aminek ez a méret jó volt). Szerintem nem fér bele, és nem találok nagyobb sugaru mókuskereket.
2013. márc. 21. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Kicsi neki a kerék, a törpehörcsögnek jó a meglévő is, de aranyhörinek nagyobb kell. lehet kapni Fressnapfban pl. vagy 4 méretben
2013. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs a közelben állatkereskedés D:
2013. ápr. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!